Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik-e olyan eszköz, amely...

Létezik-e olyan eszköz, amely alkalmas memóriakártyát kívülről csatlakoztatni digitális fényképezőgéphez?

Figyelt kérdés
A sok évig használt, nagyon kedvelt Canon PowerShot S5 IS fényképezőgépbe az SD kártyát véletlenül fordítva akartam betenni. Ez természetesen sérülést eredményezett, a kártyát a továbbiakban nem tudtam betenni. A javíttatás költsége a gép mai értékéhez viszonyítva magas, nem érdemes megcsináltatni - van másik gépem. Azt nem is remélem, hogy a fenti kérdésemre pozitív választ is kapok, de mégis megkérdezem, hátha valaki tud tanácsot adni.

#SD kártya #memóriakártya #SD kártya foglalat #Powershot s5 is
nov. 30. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg kell javítani, ha még használni szeretnéd
nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne sd kártya hosszabbítód, akkor sem mennél vele semmire, mert azt is az sd kártya foglalatba kellene bedugni ami ha jól gondolom most nem megy.

[link]

nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
VEgyél egy új gépet, jobban jársz.
dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/4 anonim Köszönet a bölcs tanácsért! Ahhoz képest amit fentebb írtam

- "... van másik gépem." - a helyzet nem változott.

dec. 1. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Látom. De akkor meg minek akarod ezt használni…
dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/6 anonim

Köszönöm szépen a megtisztelő érdeklődésedet!

Azért akarom ezt használni, mert úgy döntöttem...

dec. 1. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha lehet kártya nélkül fényképezni, és azt le lehet tölteni számítógépre, akkor csak egy laptopot kell hordoznod a gép mellett.
dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van a gépeden USB vagy USB c csatlakozó? Mert vannak memóriakártya olvasók, amikbe bedugod a memóriakártyát, a végén pedig ott van egy USB vavy USBC, és azt meg be tudod dugni számítógépbe. Lehet, hogy fényképezőgéppel is működik, nem tudom, nem próbáltam.
jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!