Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van sd kartya maximum limit...

Janos Vincze kérdése:

Van sd kartya maximum limit fényképezőgépeknel? Sony wx300 ba szeretnek mondjuk 64es vagy nagyobb kartyat, es nem tudom felismeri, kezeli e? Nem talalok valaszt, miiltol fugg mindez?

Figyelt kérdés

#tárhely #GB #memóriakártya #digitalis fenykepezogep max memoriakartya #sony wx 300
2015. márc. 24. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
64 gigáig szavatolják, hogy működik.
2015. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

Az elektronikától függ.

A kézikönyvben szoktak erről leírások lenni. Persze simán lehet olyan is, hogy kezel nagyobb kártyákat, mint a leírásban van, csak amikor a leírás készült, még nem voltak akkor kártyák. Az a biztos, ha kipróbálod a kártyát. Ha más nincs megrendeled online és 14 napod van cserélni.

2015. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Nagy dilemmaban vagyok tovabbra is mert egy utazas elott ha nem szeretnek magmmal szamitogepet vinni akkor kellene egy nagyobb vagy tobb kisebb kartya, de egy 128 asnak mar szep ara van ahhoz, hogy ne csak ugy elszalljon. Szoval ha valakinek van ilyen tapasztalata esetleg akkor irjon, es megegyszer koszonom.
2015. márc. 25. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a kézikönyvből indultam el, de arra kevés esélyt látok, hogy valaki be fog ide esni, aki 64 gigásnál nagyobb kártyát próbált volna a fentebb említett gépbe. De a remény hal meg utoljára.
2015. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja ha ugyvesszuk mar inkabb egy wd wireless 2 terras vinyo mint egy jobb 128 as kartya.;) Csak a suly meg a helyszuke miatt aggodtam, de szerintem inkabb elviszek egy regebbi netbukot es szepen ratoltogetek mint eddig. ;) Koszonok minden valaszt kicsit kijozanitottak ebben a borzalmas "mi lenne a legtokeletesebb nekem" cimu fogyasztoi vilagban. ;)
2015. márc. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!