Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vásárolt már más is csomagszál...

Vásárolt már más is csomagszállítástól magán embertől objektívet?

Figyelt kérdés
Én most szerettem volna vásárolni egyet úgy néztem a fickó ilyenekkel kereskedik és ugye kicsit messze lakok budapestől gondoltam a jófogáson keresztül csomagszállítás kérelemmel foxpostba megrendelem.Meg is rendeltem fel is hívtam a fickót,hogy tényleges vásárlási szándékom van azt mondta ,hogy jobb lenne személyesen de mondtam,hogy nem igazán járok arra azt mondta utána néz,hogy kell akkor feladni.Aztán most lejárt a kérelem a foxpost felé akkor még egyszer megkérvényeztem fel akartam hívni de nem vette fel ma meg már egyáltalán nem veszi fel.Ha így nem adja el ténylegesen akkor azt miért nem lehet megírni,hogy na tényleg így nem fog menni miért ezt a dedós módot választja egy felnőtt ember,hogy na akkor inkább még a telefont se veszem fel meg sms-re sem válaszolok?Oké értem én a személyes dolgot de ha két megbízható emberről van szó eladó és vásárló akkor miért nem járható út,hogy én megrendelem ő meg elküldi csomagszállítással?Fura mikor én árultam, processzort pl és lett egy vásárló jelöltem viszont nekem közbe jött egy anyagi dolog lemondtam a megrendelést aztán üzenetben megírtam,hogy bocsánat de beütött egy gebasz és linkeltem neki egy oldalt ahol ugyan ilyen processzorok voltak hasonló áron megbízható emberektől.

dec. 18. 13:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul kétszer is jeleztem telefon hívással,hogy komoly szándékaim vannak a vásárlásra.
dec. 18. 13:35
 4/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
68%

Nyilván ennek intelligens módja, hogy üzenetben lemondja, hiszen senki nem késztethető csomagküldésre, ha ahhoz nincs kedve.

Az sem mindig mérvadó, amikor a rendszer jelzi a csomagküldést, nekem legalábbis úgy tűnt, valakinek akarata ellenére is csinál ilyet.

Viszont nincs értelme ilyenen bosszankodni, én sokkal kevesebbért is ejtem az embert. Például kérdezek valamit üzenetben és nem válaszol, akkor szeva...

Ha kiköti, hogy ő nem néz üzenetet, csak telefon, akkor is szeva...

dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha ezekkel kereskedik, akkor nem okozhat neki gondot a foxpost automatában a csomag feladása.

Lehet hogy te toltad túl a hablaty dumát mint itt is és megunta.

dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

4/


Na ez is valami hasonló,hogy nem nagyon néz üzenetet ott a telefonszám,de én fel is hívtam később.Viszont az objektív amit meg szeretnék venni nagyon jó árban van és tuti állapotban.

dec. 18. 14:18
 7/23 A kérdező kommentje:

5/


Milyen hablaty dumát?írtam egy érdeklődő üzenetet a jófogáson később az eladó felhívott elmondtza amit tudni kell az objektívről én meg mondtam,hogy érdekel de még nem vagyok otthon.Haza mentem indítottam egy foxpost vásárlási kérelmet aztán felhívtam elmondtam,hogy komoly szándékom van a vásárlásra ekkor kiderült fingja nincs a foxpostról de mondta utána néz bár győzködni próbált van e valami rokonom pesten vagy megy e valaki fel mert akkor személyesen oda adná de mondtam,hogy 1 évben ha kétszer járok pesten.Aztán vártam mert mondta hétfőn intézni de tegnapra automatikusan lejárt a foxpost kérelem,próbáltam hívni de nem vette fel mondom oké vasárnap van indítottam egy új rendelés kérelmet ma már egyáltalán nem veszi fel.Szerintem ez dedós hozzáállás mert ha nem frankó valami azt közlöm a másikkal.

dec. 18. 14:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi az a Foxpost vásárlási kérelem?
dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Jófogáson rányomunk a nagy zöld ikonra, ahol kérjük az áru leszállítását. Lehet választani az eladó által megjelölt szolgáltatót is.

De a kérést még az eladónak is jóvá kell hagyni.

Meg az is lehet, hogy nem is ő tette ki az ikont, vagy rendszerhiba vagy valamit elnyomott.

Tehát lehet úgy rendelni, hogy az eladóhoz "hozzá se szólunk", de azért illik szerintem üzenni is valami értelmeset.

dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9/


Mint írtam legalább 2x fel is hívtam,azt mondta jövő héten intézi vagyis a mai napon de sehol semmi csak azt látom levette a szállítással kérem lehetőséget meg függőben van a foxpost kérelem.Legmérgelőbb asz,hogy se üzenet vagy egy vissza csörgés,hogy hülye gyerek ne hari így mégse működik.

dec. 18. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!