Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Máshol is béna lett a FOXPOST?

Máshol is béna lett a FOXPOST?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit egy automatába, egyik este írja az applikáció, hogy már a raktárban van a csomagom. Másnap reggel, mikor indulok a munkahelyre, vártam a vonatot az állomáson, ott van közel egy automata, ahová én is rendeltem, láttam a FOXPOST-os autót is ott megállni, gondoltam mindjárt kapom az SMS-t, hogy csomagom érkezett. Hát nem! Aztán egész nap az reméltem, hogy mire hazaérek, leszállok a vonatról, már mehetek is az automatához. Sajnos nem... Aztán ugyanez volt utána is... Nem csak az, hogy lassúak, de még a várható érkezési dátumot se találják el, ezzel is megzavarva. Eddig nem volt ez a probléma, de az utóbbi 2 alkalommal nem valami jól szerepeltek... Eddig olyan jó volt, mindig átvehettem a csomagom, mikor hazaértem, most meg nem...

nov. 28. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Rosszkor rendeltél, ilyenkor túlterheltek. Rendelj februárban és azonnal megkapod.
nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a foxpost hibája ez. Tele volt az automata, ezért nem tették bele.

Én is így jártam múltkor. Egy pici automatába rendeltem, aztán át is átirányították egy másikba amiben volt hely.

Ilyenkor ez van... karácsonyig ne számíts jobb helyzetre.

nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, ilyenkor tele vannak az automatak, es nwm csak a Foxpostnal... easyboxba jott tegnap delutan rendelesem, de ma kaptam az SMS-t, hogy holnap visszaszallitjak, ha nem veszem at ma 23:50ig. Durva, maskor meg napokig benne van a csomim es nem riogatnak ilyesmivel. Gondolom kene a hely a tobbi csomagnak is.
nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett béna a Foxpost. A csomagforgalom nőtt meg. Csak te nem számítottál erre. De ez a te bajod. Nem a másikat kell ócsárolni, ha valami nem úgy jön össze, ahogy Te gyermekül elgondoltad...
nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg a forgalom nőhetett meg, ilyenkor év végén fel szoktak bolydulni decembertől a postai csomagozás is, és a futárszolgálatok ahoyg egyre közeleg Karácsony. én is város egy foxpostot, ilyen még nem volt hogy írt a webáruház csúszni fognak nem saját hibájukból 1-2 napot, hát most 1 napos késéssel írt a fox remélem beleférek a holnapba
nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a Foxpost átadta a csomagot az Express One nak. Most kíváncsi vagyok hogyan kapom meg. Nem véletlenül rendeltem automatába
nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már ilyenkor év vége felé húzósabb automatákba rendelni, olyan tumultus lesz decemberben hogy tuti megtelnek, csúszások stb. én ma vettem át egy billentyűzetet, hát alig vettem észre hogy melyik nyílt ki mert alig mozdult meg, ráadásul úgy belepasszírozta hogy alig bírtam kihúzni, ráncigálni kellett a fiókot :D
nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Akkor kihozzák házhoz, vagy amiatt, mert tele az automata vagy mert elcsesződött...
nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!