Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Csak szervizben lehet belőni...

Csak szervizben lehet belőni az autofocust?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy fényképezőgépet nem rossz de olyan mintha nem ott lenne az élesség ahol én szeretném meg fura de mintha folyton elmosódna a kép ott ahova pl az autofocus belövi magát.

jan. 12. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, akár hálószobában is lehet. Csak legyen meg a megfelelő szaktudás és észközök hozzá
jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát isten igazán neten találtam módszereket meg egy szoftvert külföldi oldalon igaz van vagy 35EFt de gépre kötve automatán állítólag mindent megcsinál.
jan. 12. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha újonnan vetted akkor garancia
jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem új
jan. 12. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem koszos az objektív?
jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem láttam egyiken sem,hogy az lenne
jan. 12. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Nincsenek rajta mikrórepedések, vagy szakadások?
jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már min,az objektíveken?
jan. 12. 23:43
 9/13 gbenyov ***** válasza:

Ez a kerdesfelteves így értelmetlen, mert ismerni kell a tipusjelet.

Lehet pl. CANON EOS 350D-ről beszélni. Ebben különféle vékonyságú, alátét lemezkék cseréjével lehet precizírozni az autófókuszt.

Lehet pl. CANON EOS 80D-ről is beszélni. Ebben szoftvereket lehetséges az autofokuszt tökéletesíteni.

jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Küldd vissza az eladónak, mert átvert.
jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!