Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Normál minőségű profilképek...

Normál minőségű profilképek készítésére és társaságban fényképezésre melyik a legolcsóbb, nem ciki kinézetű fényképezőgép?

Figyelt kérdés

jan. 18. 13:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyi 7,2 megapixel? Mondjuk 3072x2304 pixel. Látsz ekkora képeket a közösségi médiában? Még ha kivágod a közepét, akkor is elég marad egy portréhoz. Inkább szerezz kölcsön egy állványt, vagy csak tedd rá egy pár könyvre, hogy magasan legyen, és használd azt legalább próbaképpen, az nem kerül semmibe.
jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem a megapixelektől lesz jó egy kép.

Ha csak néhány jól kinéző profilkép kell rólad arra egy TFCD fotózás tökéletesen alkalmas lenne.

jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Csináltam már olyat hogy kivágtam a 7.2 megapixeles teljes testes képről portréhoz magamat. Aki fényképezett, körülbelül 1.5-2 méterre állt. Aztán a kivágott képnek nem éles, hanem mivel nagyítani kellett a portréhoz, nagyon leromlott a minősége. Amikor selfit csináltam annak még elfogadható volt. A távolságtól mintha romlana. Ha nem portré, fényképezni 2-3 méterről kell ha jól tudom, ezért ha jól sejtem, nem elég egy 7,2 megapixeles sima Samsung telefon. Főleg ha másra, például társaságban csoportképre is használnám. Most akkor a megapixel a képméretet, nem a képminőséget jelenti?


Minek az állvány ha fényképezéshez bárkit meg lehet kérni akinek guggolnia és figyelnie kéne?


Nem vagyok modell TFCD-zni. Egy idegen átlagembert nem értem ki fényképezgetne jó csajok vagy az ismerősei helyett.

jan. 25. 21:35
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A megapixel a felbontásra utal, a maximális vízszintes és függőleges érték szorzata kerekítve, tehát ez durván 7.200.000 pixel. Ez része a minőségnek, de nem csak ebből áll. Nem lehet mindent számszerűsíteni.
jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát látod, kérdező, tele vagy öntudattal, ki is szállt mindenki a tanácsadásból, ha te jobban tudsz mindent. Azóta találtál már egyetemi tanári állást?
febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!