Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » GoPro 10-hez milyen powerbanko...

GoPro 10-hez milyen powerbankot javasoltok?

Figyelt kérdés

Néha használnám fix helyen órákra, és ezen alkalmakkor kivenném az aksiját és powerbankról üzemeltetném és azzal videóznék. 20-30 000 mAh körüli powerbankra gondoltam, de mégis melyik az, amelyik megfelelő lehet? Milyen értékekre kell figyelni és mivel tudom majd összekötni őket?

Köszi!



febr. 16. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az akkumulátor feszültsége 3,6-4,2V között változik, amit Te ráakasztanál

powerbank az viszont 5V-ot ad és csak töltőüzemben működik.

Hagyd benn az aksit..

febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gopro gyári kábelével. Vagy valamilyen usb-c kábellel.

Benne hagyhatod az akksit. Én is úgy szoktam timelapsezni. Az is jó ha segít ha lemerül a powerbank.

A 20000-es powerbank kb annyit tud mint 10 gopro akksi.

febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 És bármilyen power bank jó hozzá, aminek van megfelelő kimenete?


#1 Lehet powerbankról tölteni, van is hozzá csatlakozási hely. A kérdés, hogy mindegy-e milyennel, vagy van valami pontos specifikáció/termék?

febr. 16. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A powerbankok ugyanúgy 5V-os feszültséget adnak mint egy hálózati telefonhoz, stb való adapter. Az áramerősség meg általában elég a goprohoz is, mert csak a nagyon régi powerbankok voltak kb 1A-esek, de szerintem még az is elég lenne. A maiak már 2-3A-t tudnak még akkor is ha nincsenek ellátva gyorstöltés funkcióval.
febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4,2V-os névleges táphoz még elmegy az 5V


ha persze van megfelelő csatlakozód a tápláláshoz

persze azt hozzá kell tenni hogy ha valamilyen oknál fogva mégsem akkor úgy jártál. tehát saját felelősség

febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne keverj már a V-okkal! Miért zavarod össze ilyen hülyeségekkel. 5V kell a gopronak ami mindegy, hogy adapterból vagy powerbankból jön.
febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!