Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3300-ban az SD kártyát...

Nikon D3300-ban az SD kártyát ma nem ismerte föl, mi okozhatja? Kell félnem, vegyek másikat?

Figyelt kérdés

Nagyon régen, vagy két éve egyszer fordult ilyen elő, akkor kivettem, visszatettem jó lett, azóta se volt vele gond. Ma megint kiírta, hogy az SD kártya nem ismerhető föl, nem tudtam vele fényképezni, kivettem, visszatettem, akkor is ezt írta, harmadjára viszont már ismét felismerte és újra tudtam vele fényképezni.

Ezek alapján ez csak valami átmeneti zavar (pl. porszem), vagy ez arra utal hogy "fárad" a kártya? Más tapasztalt ilyesmit? Vegyek inkább újat tartalékba, vagy ne aggódjak?



febr. 17. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék újat, biztosa ami biztos.

Elég morcos lennék, ha hazaérnék egy egész napos túráról és otthon derülne ki, hogy a 800 kép nem olvasható.

febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
alap hogy legalább 2 kártyája van az embernek... egy kártya nem kártya!
febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!