Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő hobbifotósként mi a...

Kezdő hobbifotósként mi a belépőszintű fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Nem pénz keresni szeretnék vele, csak hobbiból fotózni. Nyílván szeretnék jó minőségű képeket készíteni vele. Melyik márkánál keressem Nikon, Conan, Sony. Egy kisebb kompaktabb lenne a legjobb, meg ha dlsr-es lenne.

direkt nem írtam árat, mert tudom, hogy nem lesz olcsó, de azért legyőzi ne a felső árkategóriába ajánljatok légyszi.

Köszi.



ápr. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Miért akarsz DSLR-t, ha azt akarod, hogy kompakt legyen?

Inkább vegyél egy jobb kompaktot, az könnyű lesz, csak előkapod a zsebedből, nem csattog, nem kell objektíveket cserélgetned.

Ha mindenképp cserélhető objektívest akarsz, akkor MILC.


Ha írsz árat, meg hogy kb. miket akarsz fotózni, akkor lehetne konkrét típusokat ajánlani.

ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ugye Canon, nem Conan... De van még egy pár jó gyártó.
ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Canon a barbár.
ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lumix vagy olympus
ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hupsz igen, elírtam szegény márkanevet, elnézést :D meg a dslr-t is.

Nagyjából 150 ezerig bezárólag gondolkozom és tényleg nem kell tükörreflexesnek lennie.

Akkor kompakt de akár cserélhető optikás gépek közül mit nézzek.

Igen lehettem volna konkrétabb.

Legközelebb figyelek.

ápr. 16. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!