Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen MILC fényképezőgépet...

Milyen MILC fényképezőgépet vásároljak?

Figyelt kérdés
Kezdő/haladó szinten vagyok a fotózásban, alkalmanként fotóztam már egy Canon Eos 6D II-vel, azonban nagyon zavart, hogy a keresőben nem az előre megadott beállításokkal látom a képet, ezért gondolkodom inkább MILC-ben. Leginkább utca-, táj-, portré-, természetfotózásban gondolkodom. A keret, amit magára a vázra szánnék, max. olyan 400-500 ezer forint.

ápr. 15. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy, mit választasz. Ami belefér az összegbe.
ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak már objektivjeid?


Van határozott elképzelésed a szenzormérettől?

ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"zavart, hogy a keresőben nem az előre megadott beállításokkal látom a képet"

Akkor neked azzal is problémád van, ha a számtanpéldában össze kell adni 2 almát meg három almát, de nem látod konkrétan az almákat?

ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fullframe-et akarsz akkor érdemes összevetni a Sony, Canon, Nikon konkurens termékeinek tudását és objektív készletét. Kihegyezve az árakra, ha nem vagy milliárdos.



Ha 4/3 akkor Lumix GH5 II vagy Lumix G9 amit mint kifutó model már bagóért dobnak utánad.


[link]


A maradék pénzből már tudsz venni egy jobbfajta obit.

ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Bocsánat benéztem a G9-et


kicsit drágább de így is áron alul van


[link]

ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3

Nem értem, mi értelme az ilyen okoskodó paraszt válaszoknak. Szerinted segítettél ezzel bármit is?

ápr. 24. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 szerintem jelentős segítséget nyújtottam. Valamit azért fel kell mutatni az emberi agy képességeiből. Ha ezen elgondolkodsz és próbálkozol, már jelentős előrelépést tettél. A fényképezés ezen technikai aspektusa nem nehezebb az autóvezetésnél vagy a hímzésnél. Az nem egy nagy szégyen, ha az Alföld szélén az első dombra fel úton elkezd tiktakolni az autó, és te nem tudod, mit kell csinálni, több gázt adni, vagy visszakapcsolva több gázt adni, vagy félreállni, és kiszállítani az utast? De, nagy szégyen.
ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!