Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » S. O. S beleesett a fényképező...

S. O. S beleesett a fényképezőgépem a wc-be! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pottyantós nyilvános wc...kb 10 percet állt a pi*ában...(a gép 3/4-ed része) (leszaladtam a takarítónőhöz hogy szedje ki), volt benne memóriakártya is képekkel.

Most kiszedtem az akkut és a memóriakártyát, kitettem mindenestül száradni az ablakba, pár percig hajszárítóval is fújogattam, többször áttöröltem...


Mennyi idő után merjem bekapcsolni? (ha kiszárítom, akkor valószínűleg nem lesz majd semmi baja, ugye?) A memóriakártya is rendben lesz, ugye?



2012. máj. 10. 20:00
 1/10 anonim válasza:
nos hát ez először is hogy a faszomba esett bele a wc be fényképezted a szart vagy mi???amúgy szerintem bekapcsolhatod nem basz agyon...
2012. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

pffff

nem fényképeztem semmit, a zsebemben volt, amiből kicsúszott, és beleesett a wc-be.

nem kapcsolom be, mert még biztos nem száradt ki...

2012. máj. 10. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 percet állt benne, akkor minden alkatrésze tocsog, hiába törölgeted. Szedd szét apró cafatokra, de az oxidáció már jó úton jár :)

De arra kíváncsi lennék, hogy miért a takarítónőt hívtad? Magad nem méltóztattál a teló után kapni? :)) 1-2 sec alatt nem lesz tocsogós.

2012. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam pottyantós (guggolós) wc, nagyon mélynek tűnt, ezért hívtam a takarítónőt. Ő is mélynek gondolta, úgyhogy elment egy fadarabért (?), hogy majd azzal kipiszkálja, de amíg ő elment, addig én kiszedtem. Lehet, hogy nem is állt 10 percig benne, de 4-5 biztosan megvolt.

Köszönöm a válaszodat! :)

2012. máj. 10. 21:44
 5/10 sajtosbeni válasza:
először is belemártanám egy jó adag vízbe, hiszen már tovább úgysem romolhat, de legalább pis@szaga nem lesz és utánna legalább 5 nap múlva próbáld meg bekapcsolni.... de az egyszer biztos, hogy jónagy f@sz vagy...
2012. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy ha más kiír egy ehhez hasonló kérdést, akkor normális, segítő válaszok érkeznek, ha pedig én írom ki ezt a kérdést, akkor a válaszolók közül 3ból 2 egy rohadtnagy f.szfej.
2012. máj. 14. 22:32
 7/10 anonim válasza:
Takarítónővel szedetted ki??? A helyébe biztos elküldtelek volna melegebb éghajlatra!!!
2012. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért kapja a fizetését, hogy dolgozzon...egyébként meg úgy gondoltam, hogy túl mély, és biztos voltam benne, hogy a takarítónőnek van valami akármije, amivel bele tud nyúlni és kiszedni.
2012. máj. 15. 22:26
 9/10 anonim válasza:
Puhány gyáva!
2012. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát hallod...ezzel tényleg nagyon megsértettél :-) XDDD
2012. máj. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!