Milyen fajta ZENITET lenne érdemes vennem? (fényképezőgép)

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Zenitet, de nem tudom, melyik lenne célszerűbb, (Zenit-e, TTl, 12..) milyen lényeges dolgokban különböznek. Hobbifotózás céljából. (lelkes amatőr)

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2012. szept. 30. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyet se.

A gatyád is rámenne előhívatni a képeket.

2012. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ilyen gépekkel sokkal megfontoltabban fényképez egy ember, tehát csak az igazán lényeges, neki tetsző dolgokat örökíti meg. Nem kizárólag ezt használnám a hétköznapokban.
2012. okt. 1. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már Zenit, akkor leginkább ilyet:

[link]

Külső fénymérős Zenitet ne vegyél, használhatatlan az elöregedett szelénes fénymérő, ráadásul nem is ttl, vagyis duplán pocsék.


De tény, hogy filmessel manapság megfontoltabb lehet az ember, mert párt kattintás után azt gondolja: -bazki, már megint elszaladt pár ezer Ft... :) pedig szerettem a filmes fotózást, és szívesen foglalkoznék vele még, de megfontolt használattal is havi többtízezret elvinne.

2012. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!