Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy Canon EOS 10D fényképezőgé...

Egy Canon EOS 10D fényképezőgép 29000 Ft-ért megéri?

Figyelt kérdés

Nem sok pénzem van rá, de szeretnék már egy DSLR gépet, hogy csatlakozzam a helyi fotó klubba és kipróbáljam magam a fényképezés kicsit komolyabb területein is. Most talátam ezt a régebbi Canon 10D-t. A hibája hogy a vaku nem működik, de ad vele az eladó egy külső TTL-est (Edixxa márkájú). Obi nincs vele, csak 42-es gyűrű. 48000 expo van benne. Megéri ezt megvenni 29000-ért és majd ha fejlődök akkor venni újabb, rendesebb gépet? (Mondjuk az 550D vagy az 1100D ami valójában tetszik, de annyim most nincs rá.)

Vakut gondolom ki tudom majd használni később is, ha már jár vele. Mennyit ér az a vaku külön?



2012. okt. 4. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, milyen gépet kapsz ennyiért? ami ráadásul DSLR? Még bridge gépet se igen kapsz ennyiért :) Nekem is van dslr, őszintén szólva sose használtam a beépített vakúját. Ez a gép is majd jobban bírja a zajt mint a kompaktok.
2012. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Canon 10D egy elég jó gép, nekem is az van (és mellesleg ugyanúgy nem megy a vakuja :), de ilyen masinákat lehet venni jobb állapotban is. Linkeltem egy indexes apróhirdetést, 10 ezerrel drágábban kínálják a 10D-t, de teljesen funkciolnálisan, kevés expoval. Én az enyémet ugyanilyen állapotban vettem, már több, mint 5 éve szolgál, pedig használom rendesen, esőben és fagyban is. Szeretem, amiért ilyen jól bírja...


[link]

2012. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!