Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

szeretnék majd venni egy fényképezőgépet. Vagyis részben venni, részben kapom is. (utólag karácsonyra)

Először egy bridge gépre gondoltam mert még nem volt komolyabb gép a kezemben. De egyik ismerősöm lebeszélt róla, mert szerinte csak pénz kidobás lenne (mert hamar "kinövöm"). Ezért most nem tudom, hogy vegyek-e egy DSLR-t vagy pedig egy brdige.gépet belépőként. Ezen belül először egy Fuji finepix S4000-re gondoltam. Ezen kívül ajánlanátok más gépeket, akár dslr akár bridge. Árat nem tudok mondani, mert csak részben (igen kevés részben) venném én. (szívesen várom azt is hogy miért tartanátok jó ötletnek egyes gép vásárlását!:))Szóval milyen gépek között "válogassak?" eddig a Canon és a Fuji tetszett meg.

Előre is köszönöm!



2012. dec. 28. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
végül melyiket választottad? :)
2013. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
S4000-et kaptam:) Mindenkinek köszönöm a segítséget.
2013. máj. 25. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!