Tudtok mondani nekem olyan fényképezőgépet ami képes ugyanazokra mint a Galaxy Camera és olcsóbb?

Figyelt kérdés
Nekem például az tetszik amikor kitudod választani azt az arcot egy képnél ami a legjobban sikerült. És az is jó amikor a gyerek csillagszóróval hadonászik és egy szívet rajzol ki. Meg persze hasonló dolgok. Itt a videó. Ezeket jó lenne, ha tudná és szép képet készítsen :) és sokkal olcsóbb ha lehet. Köszi :) https://www.youtube.com/watch?v=0SYMXxTNbUc
2013. máj. 18. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja, szép ez a reklám, és biztos képes mindezekre, de erősen kozmetikázottak az ott látható képek.


Volt szerencsém megtapogatni és szép, színes szagos a gép. Kicsit nagy, de a kijelző bámulatos. Az Android jó arra, hogy feltelepíts rá egy rakás hülyeséget a Google Playről, ami ugyanilyen szépen néz ki mint itt a videón, egyszer kipróbálod és aztán soha nem használod, csak van.


Ha játszani és ilyesmiket kipróbálni kell akkor nincs párja, mert talán csak a Nikon Coolpix 800c van a piacon, ami Android alapú. Minden más gép saját oprendszert futtat.


Ha viszont fényképezni kell, akkor képminőségben ez a gép semmivel sem különb egy kb. fele annyiba kerülő kompaktnál.


100 ezer körül igen komoly képminőséget tudó, cserélhető objektíves kompaktok vannak már.

2013. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi csak kíváncsi voltam, hogy van-e ilyesmi és olcsóbb :) nem feltétlenül androidra gondoltam, csak gyárilag ezeket tudja meg ilyenek :D köszi :)
2013. máj. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!