Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Akarok venni egy fényképezőgép...

Akarok venni egy fényképezőgépet nem túl drágán de azért jó is legyen milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 14:55
 1/1 jonizs93 válasza:

Ha ilyen családi össze röffenéseket akarsz fényképezni úgy hogy nagyjából élvezhető legyen a képek minősége akkor én valamilyen Fujit javasolnék. Pl a Fuji Finepix S2950, S2980 erre a célra bőven megfelel és 30ért már betudod őket szerezni. Ha valamivel komolyabb dolgokra szánod akkor már egy magasabb árkategóriába csöppensz. Nikon D3000, D3100, D3200, ezekkel már nagyon igényes képeket lehet csinálni. kapsz hozzájuk egy alap objektívet amivel a képeid tök jók lesznek. És ha komolyabbra szeretnéd fordítani akkor itt már tudsz egy nagyobb tudású obira beruházni. Ugyan ez a kategória a Canon Eos 1100D, 550D, és társai. De ezek már a messze fentről súrolják a 100ezeret!

Remélem tudtam segíteni. Ha valamit rosszul mondtam kérem hogy javítson ki valaki, én is tisztában akarok lenni a dolgokkal :D

2013. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!