Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ajánlanátok oldalakat, könyvek...

Ajánlanátok oldalakat, könyveket vagy bármit ami leírja a fotózás alapjait?

Figyelt kérdés
Megszeretnék tudni mindent a fotózásról. Egészen az alapoktól. Még azt sem tudom mit kell nézni egy gépen vásárlásnál. Akár ti is leírhatjátok tanácsaitokat, mert tényleg semmit nem tudok. Csak egy egyszerű gépem van, de mindig is nagyon érdekelt a fotózás, persze csak hobbi szinten. Csak sajnos sokba kerülnek, nekem meg nem tudnak megvenni mindent a szüleim, úgy mint egyeseknek. Viszont most már megyek majd nyári munkára és így összejöhetne.:)

2013. jún. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két hónap alatt végigrághatod magad a pixinfo.com cikkein. Amikor még az index.hu Digicam mellékleteként futott, volt egy hírlevelük is, ami az alapoktól kezdte, csak most sehol nem találom.


Addig is:

[link]


[link]

2013. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "fotóskönyv" felesleges pénzkidobás, annak ellenére, hogy pont a hozzád hasonló, nulláról induló kezdőknek írják őket. Az ezekben a könyvekben lévő információ (és még jóval több) a neten könnyedén hozzáférhető.
2013. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Scott Kelby könyveit ajánlanám. Azt nem tudom, hogy jelenleg kapható e.
2013. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Scott Kelby könyvek tényleg fantasztikusak, bár az első részt már csak korlátozott helyen lehet megszerezni. Ugyanakkor ezek a könyvet csakis a tökörreflexes gépekhez hasznosak. Meg egy probléma van ezzel "A Digitális fotós könyv"-vel, mégpedig az, hogy nagyon sok extra cuccot ajánljgat, ami kezdő fotósként még feleslegesnek érzel (és drágának is), így ezeket a könyveket már akkor ajánlanám leginkább, ha meg van a géped, és az első saját tapasztalataidon túl vagy, és másr elkezdesz tudatosan fotózni.
2013. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Scott Kelby könyve nem jött be. én az interneten olvasgattam német és magyar oldalakon, könyvek közül amit nem bántam meg, hogy megvettem, az ez a kettő:

- [link]

- [link]

Az alapoktól kezdi, és nem csak tükörreflexes gépekről, hanem kompakt és bridge gépekről is részletesen ír.

2013. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!