Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik digitális fényképezőgép...

Melyik digitális fényképezőgép a jobb? Canon sx160 Olympus sp620 Fuji finepix s4000?

Figyelt kérdés

Elsősorban gyermekemet fotózgatnám, családot, beltér, kültérben egyaránt. Kirándulások, utazások stb.

Nem vagyok profi, de szép képeket szeretnék csinálni, de szivesen próbálgatnám az állítgatásokat is, de azért tudjon automatán is fotózni, mert nemcsak én használnám. MOst jelenleg egy régebbi panasonicom van, már elavultnak számít szerintem, de egyszerűen vaku nélkül még a legnagyobb napsütésben sem tudok szobában jó képet csinálni vele vakuval meg úgy leszívja az elemet.....

Vagy várom javaslatotokat, kinek mi vált be.

Szeretnék videozni is vele, HD legyen, de ha full HD az sem baj :) ja és kb max 40e lenne a keret rá.


2013. jún. 23. 16:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Tetszene a raw formátum is, de az sajnos ebben az árkategóriában felejtős nem????
2013. jún. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!