Nikon L27 vagy Sony S5000 fényképező a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik készít jobb képeket?

Ja és mennyivel jobb egy ilyen olcsóbb gép képe,mint mondjuk egy 8 megapixeles telefoné?


2013. jún. 30. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A Sony-t nem ismerem, de pont a napokban vettem ajándékba az unokahúgomnak egy Nikon L27-et. Egész korrekt kis gép. Nem hinném, hogy sok különbség lenne a Sonyval, hiszen általában ugyanaz a belső kerül bele, maximum a szoftver más.


Azt pedig felejtsük el végre, hogy a megapixel a lényeg, mert nem az. Egy mobilba sosem fognak tudni olyan optikát tenni a méretei miatt, mint egy kompakt digitális fényképezőgépbe.

2013. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

De olvastam,h nem a megapixel a lényeg,csak azért azt emeltem ki,mert a gyártók is azzal jellemzik leginkább a telókon a kamerát.

Szóval akkor messze jobb képet csinál egy olcsó fényképező is?

2013. jún. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!