Samsung wb100 vélemények?

Figyelt kérdés

Fényképezőgépet szeretnék venni, amivel lehet videózni is.

Mindig is szerettem fényképezni, és szeretnék egy jó kis fényképezőgépet 40 ezer körül. Meg majd lesz itt a Bruno Mars koncert én ott elöl leszek az álló sorban, szerintetek ott lehet videózni, pontosabban felvenni a koncertet.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. júl. 4. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze a koncerten állványt szeretnék használni. Azt is venni szeretnék majd, csak nem tudom hogy milyen magasat.
2013. júl. 4. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Fényképezőgépeket és videókamerákat általában nem engedik, de ezt rá szokták nyomni a jegy hátuljára. A mobiltelefonokkal nem tudnak mit kezdeni, mert az szinte mindenkinél lehet, de egyéb képrögzítőket többnyire elvesznek a bejáratnál, ha kiszúrják. Sok előadó sem szereti.


Állványt már most felejtsd el! Egyrészt nem használják koncertfotózásnál, másrészt kizárt, hogy beengednek ilyesmit.

2013. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És maga a fényképezőgép az jó? Tájat fotózni, meg ilyenekre?
2013. júl. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!