Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?...

Milyen fényképezőgépet vegyek? (részletek alább)

Figyelt kérdés
Már egy ideje kinőttem a kompakt gépemet, és többen is mondták, hogy érdemes lenne beruháznom egy komolyabb gépre. Most nagyjából összegyűlt az az összeg, amit befektetnék rá, de nem tudom, honnan induljak. 100-200E forint közötti gépet szeretnék, elsősorban portréfotózásra használnám (utcai képekről van szó, nem pedig beállított, utána agyonfotosoppolt modelles képekre gondolok), és másodsorban pedig tájakat fényképeznék. Ötletek, tanácsok?
2013. júl. 21. 12:09
 1/1 anonim válasza:
Szia :) nekem egy Nikon d3100asom van amit 416 euróért vásároltam 18-55 obival .. bár az obit a közeli jövőben mindenépp lekell cserélnem legalább egy 105re ..attól fűggetlenül nagyon megfelel a gép :) csak ajánlani tudom
2013. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!