Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet vegyek?...

Milyen fényképezőgépet vegyek? - részletek lent.

Figyelt kérdés
Eddig a Canon SX 130-at néztem, meg a Fuji S2950-et. De most összegyűlt még egy kis pénz, így úgy döntöttem, hohy valami drágábbat vegyek, hogy ne kelljen olyan hamar lecserélni. Olyat szeretnék, amin lehet állítani dolgokat, nem full automata. Meg ne ilyen kicsi valami legyen, mint amilyen ezek a 20 ezresek.. Van ilyen gép olyan 80 ezer forintig max?
2012. jan. 5. 18:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom mért, de egyből ahogy elkezdtem nézegetni, az ultrazoomok között, az ilyen kisebb méretűeket meg sem néztem. Valahogy egyből az jut eszembe, hogy ilyen kis gagyi 20 ezres full automata. Azok között lenne olyan ami minimum olyan jó, mint amit írtam? (canon)

És ha mégis ez a 2 közül választanék, akkor melyiket ajánlanátok? (canon - fuji)

2012. jan. 5. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne az SX130-at nézd, hanem az újab SX 150-et.


Két termékvonalat ajánlok:

[link]


[link]


Át tudod a képek mellett kattintani az oldalt a többi gépre. Ebből érdemes választani olyat, ami a céljaidnak megfelel.

2012. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugyanaz az sx130, meg a 150, csak a 150be van több megapixel, ami nem sokat számít.. csak ront a kép minőségén
2012. jan. 6. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg van benne újabb stabilizátor, követő fókusz és már 30 perc a felvehető videó hossz.


Képminőségen teljesen ugyanott vannak, a 150 két MP-el nagyobb felbontásban hozza ugyanazt a színvonalat, mint az elődje, mivel nagyobb és újabb benne a szenzor.


Ha az első bekezdésben foglaltak nem érdekelnek, akkor tényleg jobban jársz a régebbivel.

2012. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, lehet a Fuji lesz, de csak a S2950. az S4000 az mennxivel tud többet?
2012. jan. 6. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Passz, nem ismerem, de az S2950-et is elég sok helyen ajánlgatják...
2012. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!