Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet vegyek?...

Milyen fényképezőgépet vegyek? (részletek a kiegben)

Figyelt kérdés

Amire használnánk: nyaralásokon, kirándulásokon készítenénk csak vele képeket, de mivel szoktunk fotókönyvet csináltatni így szempont, hogy azért jó minőségű képeket csináljon

Szempont, hogy azért viszonylag kisebb méretű legyen és bírja a strapát (nem tudom, hogy pl az elemes vagy a rendes akksis a jobb-e...elemet tudok cserélni a semmi közepén ha lemerül...de akksit hol töltöm fel? Meddig bírja egy ilyen akksi?)

Árkategória: maximum 60 - 70 ezer Ft-ot szánnánk rá. de az már nagyon a plafon...ha van olyan gép ami a fentieket tudja mondjuk 20ért az szuper lenne :)


2010. szept. 28. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem most egy ricoh cx2 van. eléggé ritka de jó gép. zsebbe simán elfér viszont 10 szeres optikai zoom van benne.

dinamikakorrekciót is tud. és könnyen kezelhető gyors gép 1 cm-s makroval.

a tükrösömet nem helyettesiti tudásban de hobbi szintre elég egy ilyen is.

2010. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsi zsebméretben nemigen van szerintem jobb de ha a méret annyira nem lenne megkötés akkor már más a helyzet.

ez esetben fuji s 6500 s 9600 pana fz38 is szóbajöhetne.

a ricoh most 65 azthiszem üzletben

2010. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!