Média szakra megyek és a szüleim fényképezőt szeretnének venni nekem. Valakinek valamilyen ötlet esetleg konkrét gép ami kezdésre megfelelő?

Figyelt kérdés
Fontos!

2013. nov. 16. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyit szánnak rá, mire akarod használni, mennyire értesz hozzá?
2013. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem sokat értek hozzá,kezdő vagyok6leszek...hát és egy olyan 50 E max. szerinem.
2013. nov. 17. 10:32
 3/10 anonim válasza:
50ből nem fogsz kijönni..
2013. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Körübelül mennyiből jönnék ki?
2013. nov. 17. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

egy valamire való, de inkább csak egy kezdő tükrös szett 150-200 ezer... de ez még nem túl profi dolog...

vegyenek egy jó bridge gépet, amiin van manuális beállítás..

2013. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sony dsc h200! :) Egyébként melyik suliba mész?
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az mennyibe kerül? A Bródy Imre Gimnáziumba.
2013. nov. 17. 19:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem az árát. Nagyon szépen köszönöm. Azthiszem megvan életem szerelme!
2013. nov. 17. 21:11
 9/10 anonim válasza:

Figyu, ha még most kezded, szerintem várhatsz a vásárlással. Én is média szakos vagyok, és bár nem abban a gimnáziumban, ahova te fogsz járni, de szerintem szolgálhatok neked néhány tanáccsal :DD

Először is, a fotózásra rá kell érezni, és ez 90%-ban tőled, nem pedig a gépedtől függ. Egy 5 megapixeles canon kiválóan alkalmas erre a célra: egy tükörreflexes, profi szettel mihez kezdesz, ha nem tudod használni...?

A technológia csúcssebességgel fejlődik, 4 év múlva már fényévekkel jobbak lesznek. Akkor pedig már profin tudnád a képkivágásokat, az előnyös kameraállásokat, a műszaki részét, és tele lennél tapasztalattal. Ráadásul a gépedet is tudnád használni.

Most veszel egy fényképezőgépet 50 ezerért, két év múlva kétszer jobbat kapsz ugyanennyiért. Plusz, ha már fogod tudni, hogy a gépnek milyen tulajdonságai fontosak (attól függően, mit akarsz fotózni), annak megfelelően választasz egy felsőbb kategóriás gépet, amire gyűjtöttél, és nem sajnálsz bele 200-250 ezret. (És még nem is beszéltünk a cserélhető optikákról a polárszűrőkről meg minden ilyen kis kütyüről :DD)

Nahh. Ha meg kiábrándulsz belőle, akkor nem dobtunk ki az ablakon pénzt. F*ck yeah :DD

Szóval én a család digitális gépét ajánlom ^^

2013. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. nov. 20. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!