Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen imádom a melegeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingu-Guu kérdése:

Egyszerűen imádom a melegeket, nagyon szeretek velük lenni, beszélgetni. Ötlet, hogy ez miért lehet? Esetleg nem ismertek melegeket, akik szeretnének egy jót beszélgetni? 14/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán,mert tudod,hogy ők úgysem fognak rádhajtani.
2013. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Énis ilyen vagyok:) És nálam szerintem azért van mert eleve egy fiú barát néha jobb mint egy lány(a fiú sohasem sértődik be..stb) és ,ha meleg akkor még csajos témákról is tudsz vele beszélni plusz ő elmegy veled szívesen vásárolni nem ,úgy mint egy hetero fiú barát:)14/L
2013. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem kell tartanod ,hogy majd beléd szeret valamelyik,vagy mert beszélgethetsz velük csajos dolgokról.
2013. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nahát,ezek szerint már ilyen sok meleg 14 év alatti van?

Hová fajul a világ...

2013. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

4-es: Manapság már az a furcsa, ha valaki nem meleg.


Egyébként én nem vagyok meleg, de szívesen elmennék vásárolni egy lány barátommal...

2013. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LEHET, HOGY TE IS MELEG vagy LESZBIKUS vagy!!!
2013. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is imádom őket én is nő vagyok :) hát toleráns vagy stb

én is utálom ha bánsták a másikat mert egy kicsit is más utálom a homofóbiát én si tom milyen ha nem fogadják el a másikat met "más,, mint ők és alapból tolerán szemilyiség vagyok egy határ ig én hetero vagyok nagyon imádok nyugottan írhatnak rám ilyen emberek szívesen várom :) van emily910@citromail.hu van fészen is azt is adom :) ha kell persze

2016. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is imádőm őket
2016. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
régi de le írom én imádom a melegeket
2017. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
imádom őket:)
2018. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!