Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 4 hos a kisbabam es...

Most 4 hos a kisbabam es szeretnenek masikat. Szopik és nincs menstruacio, mit lehet tenni? Vagy valami ötlet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem várj ameddig 8 hónapos lesz a baba, vagy ameddig elapad a tejed. 8 hónapos korig jó ha szopizik, előbb nem érdemes leválasztani. Gondolom nem is volt szándékodban, de amint jön egy következő terhesség a tejed elmegy és így nem jut a babának. Nameg ha túl korán vállalod vetélés lehet a vége. Az orvosok minimum fél évet mondanak, de sokak szerint a 3 trimeszternyi idő sem elég a regenerálódásra.
2008. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon sokan vállalnak be babát pár hónappal szülés után, nincs ezzel semmi gond!! Az meg hogy a tejed elapad ha újból terhes leszel, ez egyátalán nem törvényszerű!!! Amúgy én 2 évig szoptattam a kisfiam, de 6 hónapos volt amikor először megjött a mensim. Ha szeretnétek kistesót szerintem nyugodtan vágjatok bele, bár az első mensiig lehet várni kellene, de ezt a dokid biztosan megtudja mondani. Sok sikert!
2008. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
a szervezetnek regenerálódnia kell! fél évet mindenképp várjatok, mert baj lehet és 2-3 hónapot biztosan kibírtok még. Szerintem most a picitek legyen az első, neki add meg a lehetőséget, hogy szopizzon, minden figyelmed rá irányuljon, rengeteg szeretetre van szüksége. Minden terhesség más lehet, még egy anyánál is, és ha esetleg kifogsz egy hányós, rosszullétes terhességet,lesz türelmed a picihez? És úgy tudom, abbahagyatják a szoptatást az orvosok ha teherbe esel, ami logikus, hiszen ki eszik annyi vitamint manapság, hogy neki is legyen, a szoptatott babának is, sőt még egy magzatnak is... Szerintem várjatok.
2008. dec. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad a szülés után ilyen hamar újabb babával próbálkozni.Pihennie kell a szervezetednek,nem véletlen,hogy nincs még menstruációd!

Az orvosok 1 év pihenést szoktak javasolni!Ne legyél türelmetlen!

2008. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!