Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Analógból Digitális fényképező...

Kennyman20 kérdése:

Analógból Digitális fényképező? Szerintetek lehetséges? Bővebben leírásban.

Figyelt kérdés

Adott egy régi Zenit SLR és egy Cmena 8M-es fényképező, valamint egy használaton kívüli Olympus ultrakompakt. Szerintetek lehetséges a kettő egybeépítése működöképes fényképezőgéppé?

Már agyba főbe bújtam google barátunkat, de még senki nem volt ekkora állat, hogy felújítson egy gépet! :)



2013. nov. 28. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyeség...
2013. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"de még senki nem volt ekkora állat, hogy felújítson egy gépet!"


Mert ekkora tényleg nincs.

2013. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Digitális hátfal, ezek az idevágó keresőszavak.

A digitális technika elterjedésekor a drága, profi, hagyományos technikával működő cuccokhoz gyártottak ilyeneket. A Zenit SLR nem rossz gép, de nem az a kategória, hogy anyagilag megérje vele foglalkozni, a végeredmény többe kerülne, mint egy új gép.


[link]

2013. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés kicsit másképp feltéve: hogyan csináljunk 2 s.z.a.r gépből 1 még s.z.a.rabbat?
2013. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pedig az árukeresőn láttam olyat, hogy filmtekercsszerűséget árulnak, és közepén van a CCD képérzékelő. Csak bele kell fűzni a gépbe, mint egy filmet.
2014. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Viszont a kettő gép szétszedésének, meg átbarkácsolásának én sem látom sok értelmét.
2014. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!