Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Régi, VHS kameráról felvett...

Régi, VHS kameráról felvett filmeket szeretnék vmilyen digitális formára konvertálni. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Néztem cégeket, akik meg tudják csinálni, de elég drága. Nincs valami konvertáló elérhető áron? Előre is köszi! Ja, és bocsi h hülyeségek írtam, annyira nem értek hozzá :D 18/L

2013. dec. 12. 20:30
 1/2 anonim válasza:
100%

szia!

én ugyanezt tervezem, családi videókkal, karácsonyi ajándék lesz anyuéknak.

hetek óta érdeklődök hozzáértő ismerősöktől, szakemberektől, internetről, és arra jutottam, hogy hétfőn mégis elviszem egy ilyen helyre, mert találtam egy viszonylag olcsó helyet (Rómaifürdő hévmegállótól nem messze egyébként), a másik meg, kiszámoltam, és körülbelül ugyanannyira jönne ki venni a konvertáláshoz szükséges eszközöket, dvd-t venni, és kiírni, mert az se biztos, hogy harmadjára sikerül... maximum pár száz forinttal többre jönne ki... plusz nem kis szenvedés kitesztelni a legjobb programot, letölteni egy normális dvd írót, stb stb. és lehet nem is sikerül...

szóval én felhívtam őket, és nagyon kedvesek voltak meg minden, ráadásul 20%-os akciójuk is van most.

ez a honlapjuk:

[link]

2013. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2013. dec. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!