Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nemrég vettem egy "Gopro hero...

Nemrég vettem egy "Gopro hero 3+"-t és két tokot adtak hozzá, mi a kettő között a különbség? (kép lent)

Figyelt kérdés

Két tokot is kaptam a kamerához, mi a kettő között a különbség ? az egyik vízálló a másik meg nem vagy mi ?


kép : [link]



2013. dec. 22. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A jobb oldali újabb tok, a black+ al együtt jött ki. Vékonyabb design, kisebb a tok kívülről. A régi tok erősebb (szerintem) és 20 méterrel tovább bírja víz alatt.

A két tok, a 3 és a 3+ kamerák oda-vissza kompatibilisek egymással.

2013. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) még annyit ,hogy a vastagabb azt mondtad 20 méterrel tovább birja, akkor a max az 60 méter ? mert a kicsin aszthiszem ,hogy 40 ugye ?
2013. dec. 22. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az 60 méterig van hitelesítve. :)
2013. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!