Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rejtett kamerak, mindent amit...

Rejtett kamerak, mindent amit tudtok roluk!?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerul? Hogy nez ki? Merete? Hol lehet beszerezni?

2014. febr. 11. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk Kínából rendeled, mert onnan lehet, akkor elkobozzák, mert tiltott ilyen birtoklása.

Ettől még lehet, hogy vásárolhatsz, de vond le a következtetést.

2014. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2014. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbje licitálás alatt van, ennyiért még nem biztos, hogy viheted + szállítás
2014. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bűncselekmény!
2014. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bűncselekmény. Szerintem attól is függ, hogy mire szeretnéd használni. Ha csak az asszonyt figyeled meg vele, hogy tényleg félrelép-e a Józsival, amíg te dolgozol, és senki másnak nem mutatod meg, és nem töltöd fel az internetre, akkor csak pofátlanság, de még nem bűncselekmény. Szerintem akkor sem bűncselekmény, ha meglesed vele, hogy ki lopja a paradicsomot a kertedből. De ha pl. egy női öltözőben rejted el, megalázol, nevetségessé teszel vele másokat, nyilvánosságra hozod a felvételt, vagy máshogy élsz vele vissza, akkor bűncselekmény. Önmagában a birtoklása szerintem még nem az.
2014. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az asszonyt csak úgy figyelheted meg jogszerűen rejtett kamerával, ha a saját lakásodban videózod le, de ezt nem mutathatod meg másnak, nem használhatod fel, legfeljebb arra, hogy őt kérdőre vond.


Ha a szeretője lakásában rejted el, akkor már a felvétel is bűncselekmény, függetlenül attól, hogy felhasználod-e az anyagot.


Btk. 178/A.§ - Magántitok jogosulatlan megismerése

2014. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Spy-kamera birtoklása tudtommal nem bűncselekmény.


Eleve bármilyen kamera lehet az, amit jól álcáznak. Magában még nem az, csak ha titkos megfigyelésre használják. Mondjuk a kis mérete már jelezheti, hogy kb. mire való.

2014. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"...Az asszonyt csak úgy figyelheted meg jogszerűen rejtett kamerával, ha a saját lakásodban videózod le, de ezt nem mutathatod meg másnak, nem használhatod fel, legfeljebb arra, hogy őt kérdőre vond..."


Így értettem én is.

2014. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!