Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jan.4. -ére vagyok ki irva de...

Jan.4. -ére vagyok ki irva de semmi jele annak hogy a babám "kifele tartana" mégis mit tehetnék annak érdekébe n hogy beinduljon a szülés?!? Tippek, ötletek?

Figyelt kérdés
köszimindenkinek aki válaszol! BÚÚÉK!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Összebújás apával, lépcsőzés, ezek a méhszájat kinyithatják vagy tágíthatják. :)
2012. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Málnalevél tea!
2012. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

BUÉK

Én ugyan 13 nappal utánad vagyok kiírva, de már mennék én is.

Szex nálunk kizárt, csak szugerálom a babámat.

A málnalevél teát én első babámmal végig ittam az utolsó hetekben, 40+2 szültem,tehát nem mondhatnámhogy beindította.


Lépcsőzés állítólag hatásos, én szintén nem tudom ezt mondani, első emeleten laktunk anno lift nélkül, ha akartam ha nem lépcsőztem eleget,de nem történt semmi.

2012. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én jan.6-ra,türelmetlen vagyok már én is.talán,majd a front. járkálok én is nem nagyon pihizek,de semmi
2012. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak kulonbozo praktikak, de ezekre nem lehet alapozni.

Azt mondjak, hogy egy "huzos nap", azaz joves-menes-intezkedes, takaritas, nagy seta, kicsivel tobb izgalom beindithatja.

Mondjuk iktass be holnapra egy apeh-tb-sztk ugyintezest egymas utan es utana harom privat talalkozot a varos kulonbozo pontjain, akkor a mozgas is megvan, a stressz is es el is faradsz agyilag, fizikailag is. :D


De ez vagy indit, vagy nem, ha a gyerek meg nem ohajt kijonni, akkor szerintem ettol nem is fog. Raadasul ha eleve porgos a tempod, akkor foleg nem er semmit.

Nekem peldaul masodik babaval 28 hettol nyilt a mehszajam, allandoan kemenyedtem, loadagnyi magneziumot kellett szednem, 38 hetesen koltozkodtunk, kemeny egy het volt, a nagyobbik gyerek 14 honapos volt, ejszakaztam vele, egesz nap pakoltam, babaszobat rendeztem, kozben foztem a munkasoknak, mostam a babaruhakat. Eredmeny: semmi, ugy kellett inditani a szulest. Szoval ennyit errol.

Jah, a szex sem segitett, mi eleg gyakran egyutt voltunk, a vegen meg foleg, amikor a koltozes utan lenyugodtunk par napra. De a babank nem indult meg ettol sem.


Masik: durva modszer, de olvastam mar a bábakoktélrol. Nem probalnam ki mondjuk, mert ennyire nem akartam fanatikusan kivarazsolni a gyereket.

Az a lenyege, hogy ricinusolajat kell inni, ezt keverni kell a recept szerint gyumolcslevel, gondolom az ize miatt, illetve van olyan recept, ahol 3cl alkoholt is irnak hozza.

De az egesznek a lenyege az, hogy a ricinus hasmenest csinal, ami ugye fokozott belmozgassal jar, a belek stimulaljak a mehet is, igy az is mukodesbe lep es kemenyedeseket okoz, elkezd erosodni a mehtevekenyseg es beindul a szules. Biztosan van benne valami, a szulesznom is emlitette nekem anno, hogy van ilyen, illetve ismerosommel a korhazban tulhordasnal valoban itattak ricinusolajat es valoban beindultak neki utana a fajasok. De otthon ugy, hogy orvostol/szulesznotol nem kerek erre engedelyt en nem probalnam ki.

Itt olvasgathatsz rola, hatha irnak tapasztalatokat is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=babakoktel&k..

2012. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 chococa_aath ***** válasza:
56%
lépcsőzni TILOS. mert a pici nem kap annyi oxigént..
2012. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 éve takarítottam, kínait ebédeltem (kicsit csípőset) és veszekedtem valamiért a férjemmel. Szóval mozgás, izgalom megvolt. Este tízkor, miután mindketten megnyugodtunk, elnyúltam az ágyon, no akkor ment el a magzatvíz. Ja, és Megasztárt néztünk előtte, a férjem viccelődik ezen azóta is, h. már nem bírta a pici... :)

A veszekedést azért nem ajánlom, de ha szereted a fűszeres ételeket (csípős, fahéjas), meg lehet próbálni.

2012. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!