Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy néz ki az, , ha a rendőrs...

Hogy néz ki az, , ha a rendőrség megbüntet mert nincs bekötve a biztonsági öv?

Figyelt kérdés

Meg állítanak, mosolyogsz, el kérik a papírokat, bizakodva át adod, hátha nem veszi észre, és ekkor oda pillant oldalra, s látja, nincs az öv bekötve.

Jön a mondat:megbüntetem biztonság öv mellőzése miatt!

Valami ilyesmi? :D



2013. dec. 9. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyesmi...de amíg megállsz bekötöd magad aztán csókolom.
2013. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én erre azt mondanám, persze hogy nincs mert éppen leparkoltam a kocsival és most kötöttem ki az övet amíg ideballagott, hogy elő tudjam venni a papírokat.
2013. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
és a rendőr hülye,és el is hiszi mi?!:D
2013. dec. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Mit számít a rendőr mit hisz? Mit tud bizonyítani, az számít. Amúgy nekem még soha nem szóltak az öv miatt, pedig ritkán kötöm be. Ezzel csak akkor jönnek, ha nagyon meg akar büntetni és mást nem talál.
2013. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagytok tájolódva. Mielőtt megállsz már látja, hogy nem vagy bekötve (előny, ha fehér fölsőd van...).


Mielőtt megszólít már pontosan tudja, hogy nem voltál beövezve.

2013. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs melletted utas és a bíróságon a te állításod áll szemben a rendőrével, akkor a rendőrnek adnak igazat. Nem kell semmit bizonyítania.
2013. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Örülj hogy csaj bírságot kell fizetni.

Ha majd szélvédőt is kell, az lesz a jó móka...

2013. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
A biztonsági öv azért van, hogy megóvjon. Ha ezt nem éred fel ésszel, akkor légyszíves ne arra autózz amerre én járok. Feltételezem egyik éretlen gondolat mellé társul a másik. A rendőr meg jogosan ad csekket mert ha ilyen a hozzáállásod és a melletted ülőktől sem követeled meg, hogy bekössék magukat akkor őket is veszélyezteted.
2013. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
A gyakorlatban akkor szoktak a biztonsági övön fennakadni, ha máson nem tudnak. És sajna nem kell bizonyíték hozzá, mert általában többen vannak - az egyik feljelent (övhasználat elmulasztásáért), a másik/többi tanúsítja. Még a látszata is el van annak kerülve, hogy csak azért lenne igazuk, mert közegek. Tanújuk is van rá.
2013. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos én nem szeretem a rendőröket mert elkerülik a munkájukat. Az, hogy sanyargatják a népet a bírságokkal sem helyes. Viszont az ilyen büntetéssel igenis egyet értek.
2013. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!