Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlatok?

Milyen fényképezőgépet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elkezdett komolyan érdekelni a fotózás, hobbiként szeretnék belevágni. Olvasgattam elég sokat az alapokról, így már kicsit közelebb érzem magam a témához, legfőképpen azzal kapcsolatban, hogy mik azok a tulajdonságok, amik lehetőleg ne hiányozzanak a gépből. Az utánajárás előtt elég sok beállítással, fogalommal nem voltám tisztában - ebből ki is derül, hogy nem valami nagyon komoly gépre vágyom, de azért egy ,, jó kategóriába" sorolható egyedet szeretnék választani, 100000-110000 Ft-ig terjedő árban. Minden napos használatra szeretném, sokat utazok, mindenfélét kivétel nélkül szeretnék lekapni - és ha lehet, megosztani, a wifi opció nem lenne hátrány. Tapasztalatokat, véleményeket szívesen várok! (:
2014. ápr. 15. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem gond a nagy méret, és hosszútávon gondolkodsz, akkor vehetsz ennyiből kezdő tükörreflexes gépet. Én már visszaváltottam profi kompaktra, mert rájöttem, hogy majdnem ugyanazt a képminőséget kapom tenyérnyi méret mellett. Pl. Canon S120. Itt persze kompromisszumot kell kötnöd, mivel nem cserélhető az objektív, szűrőt nem tudsz rárakni, és a mélységélességgel sem tudsz úgy játszani.
2014. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!