Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőt ajánlanátok...

Melyik fényképezőt ajánlanátok egy haladó, hobby fotosnak?

Figyelt kérdés
nikon coolpix L830 és canon eos 600 van porondon :)
2014. ápr. 22. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Haladók nem gyakran érdeklődnek ezen az oldalon felszerelésért ;) És általában tudják is a különbséget a bridge kamerák és a tükörreflexesek között.

Nem írtál arról semmit, hogy mire akarod használni, de természetesen a tükörreflexest válaszd. (600D)

2014. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, a haladók tudják mire van szükségük ahhoz, amit fényképezni szeretnének (ugyanis a fényképezőgépek működése és a különböző tulajdonságaik képre gyakorolt hatása kb. az első lecke azután, hogy legalább az alap expozíciós értékeket tudja valaki és képes manuálisan helyesen exponálni). Viszont mivel nem tudjuk mire szeretnéd használni, nem tudunk segíteni sem.
2014. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tájkép készítése, természet fotózása, sportesemények megörökítése. az expozíciót tudom állítani a fényviszonyoknak megfelelően :) olyan gépet szeretnék, amin manuálisan is lehet a záridőt állítani. gondolom a tükörreflexes gépek ára 90-100-nál kezdődik. nekem egy kompakt gép is megteszi. a lényeg hogy éles, nem elmosódott, élethű színekkel tarkított képeket készítsek.
2014. ápr. 23. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:

>nekem egy kompakt gép is megteszi.


>a lényeg hogy éles, nem elmosódott, élethű színekkel tarkított képeket készítsek.


Válassz egyet :)

2014. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!