Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudnám népszerűbbé...

Hogyan tudnám népszerűbbé tenni a Photography oldalamat?

Figyelt kérdés
Ajánlottam egy csomó ismerősnek ott, ahol a Facebook ezt javasolja. Ezen kívül?
2014. máj. 24. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

adwords hirdetés

újsághirdetés

tv reklám

óriásplakát

direct-mail

2014. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Fotózz jobban.
2014. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Photography-nak hívnád, már az is nagy előrelépés lenne...
2014. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen oldal? Mutatnál 1 linket?
2014. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Például ne fészbúkon akarj "Photography oldalt" csinálni. Egyáltalán, mi a tököm az a Photography oldal? A fotózáshoz van valami köze?
2014. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyilván próbálok megtanulni fotózni, de szeretném addig is közzétenni laikusok számára. Ehhez a Facebook jó terep.


Mi a gond a Photography elnevezéssel?

Mert engem az nem érdekel, hogy túl "mainstream".

2014. máj. 25. 10:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azzal van a baj, hogy túl mainstream, hanem hogy nevetséges. Amatőr vagy - ezt anélkül ki merem jelenteni, hogy egy képedet is láttam volna -, és mégis Photographyzol. Lehet, hogy anyu meg Pista bácsi elájul, hog neked már Photographyd van, de bárki, aki a szakmában mozog (legyen akár frissen végzett zöldfülű), kiröhög. Bár gondolom ez sem érdekel.
2014. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

A Facebook az elképzelhető legrosszabb platform a fényképek megosztására. Nincs EXIF, borzalmas a tömörítés, nincsenek Copiryght adatok.


Továbbá a magyar, Photography nevé Facebook oldalak 99,99%-a digitális szemét, értékelhetetlenül béna, vagy szimplán csak alig középszerű képekkel. Ezért a nagy része azoknak, akik értenek is hozzá (tekintsünk el a lelkes barátoktól, nagymamáktól meg anyuci kiskutyájától) messzire kerülik az ilyen oldalakat. Ha nem Photographynak hívnád, és nem a Facebookon lenne, hanem erre szakosodott portálokon (amiket persze belinkelhetsz a profilodba), akkor jelentősen nagyobb esély lenne arra, hogy megnézik. Persze ha csak baráti körben szeretnél népszerű lenni, akkor majdnem mindegy...

2014. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pont, hogy ne szakértők nézegessék...


Amúgy sok Photography-t ismerek, ami jó, többek között Mervai Márk, Bódis Krisztián, Rumán Ferenc. Nekem bejön a stílusuk, nem érzem őket középszerűnek.

2014. máj. 26. 23:52
 10/12 A kérdező kommentje:

Amatőr akarok lenni de nem vagyok az még.

A net korában engedtessék meg, hogy megmutassam a képeimet. De ne szakmabelieknek, örülök, ha 5 év alatt eljutok oda, hogy nem hánynak szakmabeliek a képeimtől...


Viszont aki nem ért hozzá, az lehet, hogy tud bátorítani. Ami fontos.

2014. máj. 26. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!