Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudnám népszerűbbé...

Hogyan tudnám népszerűbbé tenni a Photography oldalamat?

Figyelt kérdés
Ajánlottam egy csomó ismerősnek ott, ahol a Facebook ezt javasolja. Ezen kívül?
2014. máj. 24. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár dolgot tegyünk azért tisztába.


"akik értenek is hozzá" != szakértő, a kettő között még nagyon sok lépcső van. Aki ért hozzá, az maga választja az expozíciós értékeket, tudatosan komponál, stb. Ez a belépő szint.


Említed Bódis Krisztiánt, aki fent van Facebookon, de azt tényleg szociális médiaként használja, nem fotós oldalnak. Az ő normális oldala a [link]


Rumán Ferencet nem ismerem, és helyből csak FB oldalt találtam róla. Bele is szalad vele a késbe: szénné vízjelez mindent, de a képek 90%-án a vízjelet kinyírja a FB remek képtömörítése, sokszor már a második sor sem olvasható. Az éjszakai képeinek egy nagy része is kásás vacak, amint kinagyítod, mert a FB túl agresszíven tömöríti a JPEG képeket. Ez saját magad totális lábon lövése. Ki akar olyan képeket nézegetni, amik csak piciben mutatnak jól?


Tedd ki a képeidet Flickr-re vagy Picasara, vagy bármi másra, és linkeld át Facebookra. És ne hívd magad Photographynak, amíg saját bevallásod szerint sem jók a képeid. Csak lejáratod magad.

2014. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BazsiBácsi ***** válasza:

Egy kicsit pontosítanék, ha engeded:


"Az amatőr (a francia amateur „szerető, kedvelő” szóból, az amer „szeretni” igéből) vagy műkedvelő olyan személy, aki nem foglalkozásszerűen, hanem kedvtelésből – hivatalos (szak)képesítés nélkül – végez adott tevékenységet. " Forrás: [link]


Ez minden területre igaz minden országban, kivéve magyarországon a fotósokat, mert itt az amatőr a "nem ebből élő profi".


Érdemleges jótanács: ahogy előttem írták, ha van egy belépő DSLR-ed, azzal nem szerzel jogot arra, hogy a prohography legyél. Ráadásul amíg nem linkelsz semmit, addig csak úgyis le fognak szólni a photography végett, és használható tanácsokkal nem fognak tudni ellátni, hogy hogy növelheted a nézettséget. Bár a helyedben (minden sértés nélkül) inkább valami iylesmit használnék: Géza képtelenségei (gőzöm nincs hogy hívják a keresztneved, azért írtam Gézát). Lehetne tudni belőle, hogy fényképekkel foglalkozik az oldal, viszont tudni lehetne róla, hogy nem profi képek. De ez csak egy tipp.


Továbbá tényleg használhatnád a FlickR-t Facebook helyett.

2014. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!