Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Okj-s fotografus kepzes elott...

Okj-s fotografus kepzes elott milyen fenykepezogepet erdemes venni?

Figyelt kérdés

sziasztok!


kernem a segitsegeteket,hogy milyen fenykepezogepet illetve obit erdemes venni egy fotos kepzes elott? ha minden igaz osszel szeretnem elkezdeni a kepzest (szekesfehervaron) :)

olyan 200-250 000 forintnal tobbet nem szeretnek egyenlore a felszerelesre kolteni!

legyszi ajanljatok nekem gepet,ami megfelelo lehet szamomra!elore is nagyon koszonom..halas vagyok a segitsegert!!! :))))))))))))



2014. máj. 28. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Fotografus szeretnel lenni, nyilvan erdekel teged a dolog. De annyira mar nem, hogy utanna is olvass. Ilyen hozzaallassal bele se kezdj!

A google csodakra kepes, barmelyik laikus szamara pillanatok alatt megtalalhato, hogy melyik dslr gepet erdemes megvenni, az adott ar kategoriaban.

Segitek: ar osszehasonlito oldalak, velemenyekkel, fenykepezesre szakosodot portalok tesztjei.......

2014. máj. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tanácsot a sulitól, megmondják, hogy milyent érdemes venned.
2014. máj. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szerintem az a legjobb, ha még spórolsz szeptemberig, hogy többet tudj rá szánni, a suliban először úgyis csak elmélet van. Bőven lesz időd gépet venni és a tanár is tud majd segíteni.

Gondolom, ha okj-s suliba mész ezzel is akarsz majd foglalkozni. Akkor az a 200.000 ft-os gép kevés, később úgyis le kell cseréld!

A jó váz attól függ, hogy mivel akarsz majd foglalkozni!

Ha nem vagy milliomos várj még egy kicsit különben ez amit most költesz rá kidobott pénz lesz.

2014. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges még fényképezőgépet venned. Tanulj, aztán vásárolj. Nálunk az értelmesebbje (aki a suli alatt nem dolgozott és nem csak a papírért jött) a második év vége felé vett saját fényképezőgépet és jól tette. Akkor már tudta nagyjából, hogy mivel akar foglalkozni és ahhoz mire van szüksége. Én így csinálnám a helyedben.
2014. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első körben az iskolában érdeklődj. Lehet, hogy adnak gépet az első félévre, lehet hogy nem is nyúltok akkor még géphez. Egyébként is sokat számít, hogy az oktató milyen rendszert használ, érdemes abba beruházni, mert többet tud segíteni. Hosszú távon úgyis mindegy, hogy a két nagy márkából mit választasz.


Természetesen csak DSLR jön szóba, és sokkal érdekesebb kérdés, hogy milyen objektívek kellenek. A 200-250 kicsit kevésnek tűnik, ha munka szinten szeretnél fotózni, akkor kelleni fog egy legalább közepes váz, ami önmagában ennyi.

2014. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget! akkor még várok és gyűjtök :)

egyébként 1.kommentelő! nézegetem én a gépeket meg rengeteget olvasok a fotózással kapcsolatban,de még nem vagyok hozzáértő,ezért kértem segítséget :)

2014. máj. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!