Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation telefonom van...

HTC Sensation telefonom van de gyanús hogy gyári hibás mert csak most éves de folyamatos szarakodik mióta megvan. Hiába viszem el szervizbe újrateszik 1 hétig jó utána megint jönnek a hibák. Valakinek valami ötlet mi lehet a baj vagy valami megoldás?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a hiba jelenség? ha nem mondod meg akkor nem fog senki tanácsot adni
2013. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi infóval adod be szervizbe is nem csoda :-D
2013. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs tényleg elfelejtettem írni mi a baj. Szoval, lassú, néha újraindul, a mobilnet ha megy csak egy kis ideig működik utána hiába van bekapcsolva nem töltbe semmi-a kis lefelé nyilacska nem fehér a 3gvmobilinternet jelzésnél fölül, van olyan hogy a képernyő tetejére kattintok és úgy tesz mintha az aljára kattintottam volna és ami ott van ikon vagy akármi azt nyitja meg. A telefon nincs rootolva amúgy és nem is volt még.
2013. márc. 2. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
csinálj egy gyári visszaállítást. ne telepíts semmit. utána jelentkezik a probléma?
2013. márc. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mikor visszakaptam a szervízből jó volt egy kis ideig, de pár nap elteltével újra jöttek a hibák és most, hogy már körülbelül 2 hete visszakaptam már megint rengetek a hiba
2013. márc. 3. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom teszel fel programokat. Lehet hogy ezek okozzák. A gyári visszaállítás után egyenként kellene vissza rakni a programokat és közben figyelni a telót hogy mikor jelentkezik a hiba
2013. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
teszek ja, fizetősek ha kellenek azokat gépről teszem letöltve ingyen, tudom hogy sok vírus van telefonra is már gondoltak arra is hogy a programokkal azokat is felteszem és azok rontják el a telfonom. Tud valaki esetleg valami megoldást erre? Valami vírusirtó vagy egyéb megoldás?
2013. márc. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!