Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 2-t most...

Samsung Galaxy Note 2-t most vettem és nem tudok semmilyen programot/játékot átmásolni az sd kártyára! A telefon látja az sd kártyát de nincs olyan pont a telón, hogy sd kártyára másolás! Van erre valami megoldás? Vagy ilyen a teló? Vagy hibás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 20:33
 1/7 anonim válasza:
Ez az első androidod?
2012. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem! Előtte egy Samsung Galaxy S Plus
2012. nov. 26. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
tipikus esete az "okos a telefon, de a gazdája nem" esetnek...
2012. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Akkor nemtom, Note2-m nincsen, azt hittem csak nem értesz az androidhoz.

Olvasd el a használati utasítást vagy kérdezd meg a boltost akitől vetted azok nagy geekek.

2012. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem nem fik....t! Menny akkor a facebookra!
2012. nov. 26. 20:47
 6/7 anonim válasza:

Te meg szedj nyugtatót XD

Ne legyél már ilyen paranoiás!

2012. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Segítek!

Első eset:Mennj a Beállításokba, ott az Apps menübe, tovább válassz ki egy appot, majd az SD storage, ott van hogy Move to SD card.

Nincs note 2m, de ha ez nem jön be, keress rá a Play Store-ba egy Move2SD card appot.


Ha így sem sikerül, mennj el a szolgáltatódhoz akitő vetted a telót.

Sok szerencsét!

2012. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!