Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kerékpártúrához milyen fénykép...

Kerékpártúrához milyen fényképezőgépet ajánlatok 20 ezer alatt? (fontos, hogy ne legyen elmosódva a kép, mivel mozgás közben fotóznánk leginkább)

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak az a lényeg akkor nézz szét a gépek között és az F-stop-ot/"rekeszértéket"(vagyishogy mennyi fényt engedjen be, Pl. :F5.6) és a zársebességet (Pl.:1/2000mp,1/4000mp) vedd figyelembe. De ez nem olyan sokat számít, jobb ha megtanulsz úgy fényképezni :))
2014. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek a szempontok, akkor inkább maradj otthon. Tényleg, ez a legjobb tanácsom.
2014. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szempont (Írtam ilyet?), de fontos, hogy lehetőleg ne mosódjon el a kép.
2014. jún. 11. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy bringázás közben akarsz fényképeket csinálni?


Eltekintve most a "hogyan fotózunk? 1. lecke" című okoskodástól,röviden csak annyit, hogy 200 ezerért sem találsz olyan gépet, ami erre minden körülmének között megfelel.

2014. jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én évekig 20 ezres géppel "toltam" és néha mozgás közben. Nem tökéletes képek, de valamennyire megteszik. Családi-haveri emléknek jók.



Aki már amatőr fotós jó vagy egész jó felszereléssel, az persze, hogy nem ajánlja, hogy ezt tedd, mert neki az ilyen képek már szörnyűek.

Azonban aki csak emléknek fotóz, annak megteheti.

2014. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!