Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy van ertelme itthon expande...

Igy van ertelme itthon expanderezni, felulesezni meg fekvotamaszozni? Mamam nem erti meg h a kaja fontos es kevesbe zsiros kene. Ilyesmit csinal: madartej, porkolt, chilis bab, somloi, kenyer sonkaval, kaposzta leves meg vesz naponta peksutit

Figyelt kérdés
ugye hogy tré? :s oke h itthon nem erhetek el Zyzz kinezetet de ezek a kajak durvak nem? 21/f

2014. jún. 7. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Zyzz rengeteg kokszolt is, úgyhogy azt a szintet te jó kajával és konditermes edzéssel sem érnéd el naturálban soha.
2014. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csinál mamám minden finomságot :D
2014. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kaja testépítés szempontjából nem a legjobb, a madártej és egyébb édességeket nélkülözni kéne, helyette meg húsban gondolkodni. A pörkölt és sonka verzióban nincs semmi rossz (ha már csak ezekből lehet válogatni), a zsírtól meg nem kell félni, ketogén diéta erről szól, és lehet vele szépen tömegelni is és szálkásítani is.
2014. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Jól írja Steph, a zsírtól nem kell félni, a cukrok azok inkább, amik komolyabb hátrányt jelentenek.
2014. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az expander nem ér semmit sem, a felülés sem túl jó gyakorlat, szóval képzelem milyenek az edzéseid...

Lábra hogy edzel expanderrel?

A "kevésbé zsíros" kitételből meg arra következtetek, hogy a táplálkozásról sem tudsz semmit, szóval ha azt csinálná édesanyád, amit te szeretnél lehet hogy akkor is rossz lenne az étrended (ha rendnek lehet azt csúfolni).


Egyébként nem kötekedni szeretnék, csak rávilágítani arra, hogy olvasgatni kéne még a témában!

2014. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Olvasd el a Sárga Kapszulát!
2014. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

talán 21 évesen el kéne menni dolgozni és magadnak megvenni a kaját amit enni akarsz, és nem a mamád főztjét ócsárolni, mikor csak ételt rak eléd.

azért te testépítő étrendet akarsz ne várd el mástól majd azt eléd rakja, menjél dolgozni, és majd megveszed, és megcsinálod ami kell.

2014. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Felulesnek tobb fajtaja is letezik. Te biztosan jobban vagod a temat de napi 1 liter zsirmentes tejet sem kondiba nem tudok jarni.

Nem beszelve a rengeteg husrol amit tudom h nem lehet nelkulozni.

2014. jún. 7. 12:45
 9/13 A kérdező kommentje:

nem ocsarolom a foztjet!


kepzeld dolgoztam es 2. szakmat tanulom


nem otthon verem a . ..


nehogy azt hidd.

nem okoskodni kell hanem tanacsot adni ha tudsz ha nem meg ne velemenyezz

2014. jún. 7. 12:48
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
kenyeret és a péksütit leszámítva össze tenném a 2 kezem, ha lenne mamám még aki ilyen finomakat főz nekem minden nap...
2014. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!