Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány hét múlva lesz kockás a...

Hány hét múlva lesz kockás a hasam? F/14

Figyelt kérdés

Nem rég múltam 14 rendszeresen edzek. Reggel és edzés után fél liter fehérjeturmixot megiszok, mostanában több zöldséget fogyaszok. 1 hete kezdtem, otthon szoktam edzeni én ezeket a gyakorlatokat szoktam csinálni naponta, van amikor 2szer is:

-5 vagy 10 percet kocogok

-50 lábemeléses felülés (megérintem a lábaimat és egész végig fent tartom őket)

-60-70 fekvőtámasz

-30-40 "gyémánt fekvőtámasz"

-10 hindu fekvőtámasz

-50 hasprés

-30 négyütemű fekvőtámasz

Ez az edzésterv jó vagy kéne valamit változtatnom. A válaszotokat előre is köszönöm. :D



2014. febr. 8. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd akkor ha diétázol.
2014. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

A fehérjeturmixot nem literben mérjük, hanem magát a koncentrátumot(vagy, ha gazdag vagy, izolátumot) grammban.

Elsősorban nem a mozgáson múlik a cél elérése, vagy el nem érése, hanem az étrenden, de mindenképpen jó, hogy mozogsz valamit.

Étrend nyilván nem lenne rossz, ha már turmixot iszol. A fegyencedzés célravezetőbb lenne, de ezt is folytathatod, csak nehezítsd a gyakorlatokat, csökkentsd az ismétlésszámot, és ne minden nap eddz.

2014. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Nyomgyá vmi jokis cuccot minta danabó vagy stanaszol
2014. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen diétázom :)
2014. febr. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!