Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon COOLPIX L320 digitális...

Nikon COOLPIX L320 digitális fényképezőgép,16.1MP, vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen gép? Amatőrként megéri megvenni? Ha van valakinek, mi a tapasztalata?


[link]


2014. jún. 21. 14:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy amatőrnek pont jó gép. Én is most tervezem egy új fényképező vásárlását és az L320-on is gondolkodtam, de letettem róla, mivel elemes és én jobban szeretem a saját aksis gépeket (viszont azok drágábbak is sajnos). Szóval szerintem jó gép, nyugodtan megveheted, bár tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. :)
2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Közben megvettem! Csak ajánlani tudom.

Könnyű kisgép, egyszerű és fantasztikus képeket csinál!

Én nem bánom hogy elemes, sőt. Hosszabb távú kiránduláson nekem praktikusabb mert ha le is merül akkor csak kicserélem ill bármelyik kisboltban kapok hozzá elemet, nem úgy mintha aksis lenne. Persze van újratölthető elem is. De ez csak az én véleményem. :)

Én most beleszerettem.... :D

2014. jún. 25. 15:33
 3/3 anonim válasza:
Na az tök király. :D Régen nekem is elemes gépem volt, de amióta saját aksis van jobban szeretem. Ugyan úgy lehet venni hozzá utángyártott aksit is és én úgy tudom, hogy tovább is bírja. Mellesleg könnyebb aksit cserélni mint azzal a sok elemmel vacakolni.:D Egyébként ha tölthető elemet veszel, ajánlom a Varta-t. Nekünk olyan van és elég jól bírta, bár a kora miatt már egyre kevésbé.
2014. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!