Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet tudok...

Pink07 kérdése:

Milyen fényképezőgépet tudok venni az én árkategóriámban, de még is profibb képeket és videókat tudjak vele csinálni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Van egy nikon coolpix fényképezőgépem még decemberben vettem az akció idején. Eddig tökéletesen megfelelt a család fényképezésére és a figuráim lekapásához. Csináltam vele videókat is és elégedett voltam, mígnem ma már kevésnek éreztem akkor az új figurámat fényképeztem. Kevés volt a képminőség, a videók meg így is elég kevesek voltak.


Profibbat szeretnék csinálni, hogy ha nincs természetes napfény akkor is szép képet tudjak csinálni, ha ránagyítok valamire és úgy kapom le a vakuval akkor se legyen minőség romlás... Leginkább a figuráimról akarok képeket és videókat csinálni..


30ezer forintért kapok ilyet?



2014. jún. 21. 21:59
 1/5 anonim válasza:

őszintén?



nem

2014. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen figurákról?

Ha tárgyakat szeretnél fényképezni, elegendő volna valami jó fényforrást meg néhány fehér lapot, lepedőt beszerezned. Ha van fény egy kompakt géppel is viszonylag jól megoldható a tárgyfotó.

2014. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kép minősége nem elsősorban a géptől függ, hanem a fotóstól. Tanulj meg jobban fotózni, és nagyon egyszerű fogásokkal egy egyszerű géppel is kiváló képeket fogsz csinálni.


Például itt is vannak alapfokú cikkek: [link]


A 30e ft ezzel együtt is kevés, annyiból legfeljebb használtan kapsz egy használható gépet.

2014. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyen figurákat szoktam. Erről pl nagyon szép képet tudtam csinálni.

[link]


A mostani figuráról meg nem nagyon, a vaku miatt nagyon fényes lett a kép.

2014. jún. 22. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne vakuzz, hanem világítsd meg egy lámpával. Ha eddig szép képet tudtál csinálni, akkor (hacsak nem romlott el a gépet) ezentúl is fogsz tudni.

Tárgyat egyszerűbb fotózni, mert oda teszed, ahova neked tetszik. Keress egy jobb helyet, lámpát, stb. Ez nem megoldhatatlan helyzet kompakt géppel sem.

2014. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!