Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok egy kezdő, hobbifotósnak? 13/l

Figyelt kérdés
Később szeretnék vele foglalkozni jobban is, de kezdetnek mit ajánlotok? És milyen szempontok alapján kell választani gépet? Leginkább a természetet fotózom, meg szoktak dicsèrni (bár szerintem csak elfogultságból) de szeretnék embereket is fotózi, most azzal is próbálkozom és néha-néha elkapok jó pillanatokat is. :) A válaszolóknak majd mennek a zöld pacsik!

2014. jún. 23. 20:18
1 2
 11/14 Vass Sándor ***** válasza:
2014. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel a fotózás, akkor ne kövesd el azt a hibát, hogy ennyiből veszel fényképezőgépet :) Legalább gyűjts még hozzá legalább ennyit, de inkább többet, hogy egy rendesebb gépet tudj venni. Akár még DSLR gépet is vehetsz, bár az már a komolyabb kategória, de használtan 100 ezer alatt bőven találsz azokat is.
2014. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#9: Ezek az alapok. Egy kezdő az alapok megtanulásával kezdje, főleg, ha ahogyan írja, később szeretne vele "jobban "is foglalkozni. Ezek nem megkerülhető dolgok, ha ezekkel nincs tisztában, nem fog tudni jó képeket készíteni, vagy legalábbis lesznek szituációk amiket nem fog tudni lefényképezni ettől pedig frusztráltnak fogja érezni magát, elesik egy-két munkától, vagy kapásból lejáratja magát. Ez nem jó. Az alapokat meg kell tanulni.
2014. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akarom azt mondani, hogy ezekre a dolgokra egyáltalán nincs szükség. Igen, tudja őket, de azért azt mondani, hogy nem fogsz jó képeket csinálni, ha közben nem számolgatod az expó értékeket a fejedben, erős túlzás. Én nem szoktam, és ettől nem csinálok rossz képeket. Persze, kérdés, hogy kinek mi a célja. Nekem nem az, hogy inkább lemaradjak a pillanatról, de semmit se kelljen utólag igazítani a fotón.
2014. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!