Rebelle kérdése:

Valaki fenykepezogepet?

Figyelt kérdés

Keresek olyan f.gepeket amik nagyon eles kepeket tudnak csinalni, nem ertek hozzajuk igy lehet hulyen hanzik de olyasmit keresek , ami olyat is tud hogy a hatter homalyos es csak a kozelire fokuszal , aminek a lapjat amin nezed a kepet kitudod forditani tehat ha magamrol csinalok lassam kozbe , es olyat amihez ilyen kart lehet venni hogy magamrol v

Tavolabb is tudjak kepet csinalni ilyen bot szeruseg (sok helyen lattam)

???????????

Nikon es Canon gepek erdekelnenek



2014. jún. 30. 02:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Max 6-700 euroert
2014. jún. 30. 02:57
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

"Valaki fenykepezogepet?"


Kösz nem, már reggeliztem. Egyébként nekem már van.


"Keresek olyan f.gepeket amik nagyon eles kepeket tudnak csinalni,"


Meg ne vágd magad. Vannak olyan gépek amit csak védőcuccban lehet kezelni, olyan borotva éles képeket készítenek.


"ami olyat is tud hogy a hatter homalyos es csak a kozelire fokusza"

Hihetetlen, de minden objektív így működik. Kellően közeli téma, megfelelő rekesz esetén, az elöl lévő téma éles, a távoli háttér homályosabb lesz. Persze az objektív mélységélessége is számít, hogy mekkora lesz az a homály. ( Mint pl az ami a most a te fejedben van, na akkora nem lesz ).


"aminek a lapjat amin nezed a kepet kitudod forditani tehat ha magamrol csinalok lassam kozbe "


Tehát a kijelzőt akarod forgatni?


" es olyat amihez ilyen kart lehet venni hogy magamrol v

Tavolabb is tudjak kepet csinalni ilyen bot szeruseg (sok helyen lattam) "


Itt most arra "bot-ra" gondolsz, aminek végén pl egy GO PRO van ? Pl szörfösök, síelők használnak ilyesmit. Egy fényképezőt nem fogsz tudni ilyesmivel kitartani.


"?????? "


Egy kérdőjel elég.


"Nikon es Canon gepek erdekelnenek"


Van egy pár. Mit akarsz a bot végére tűzni? Egy kompaktot, egy DSLRt ( abból is van pár ), vagy egy döglött varjút? :)


Tanácsom: olvass utána a témának, próbáld meg megfogalmazni a kérdésed pontosabban és biztos kapsz hozzá választ is.

2014. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Igényes, tudatos felhasználónak tűnsz, tehát a javaslatom: vedd meg a legdrágábbat. (igen, ez egy beszólás volt)
2014. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Na nem kell degradalo kommenteket irni :)


A kerdes azert van igy kiirva mert muszaj volt kerdojelet irni azt nem irhattam ki ,hogy fenykepezogepet keresek!


1# latom neked nincs jobb dolgod mint ,hogy magaddal beszelgess


2# te meg latom nem vagy igényes és tudatos ez az igazsag

2014. jún. 30. 15:55
 5/17 A kérdező kommentje:
nyelhosszabito rud-ra gondoltam ha erdekel
2014. jún. 30. 15:58
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

"Na nem kell degradalo kommenteket irni :) "


Mi pedig értelmes kérdéseket szeretnénk a magyar nyelv szabályai szerint.


Nem az a baj, hogy nem értel hozzá, az a baj, hogy le sem tudod írni mit akarsz.


"Valaki fenykepezogepet?" - Ez mi?!

2014. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha annyira figyelmes lennel , mint ahogy tebazt gondolod magadrol ,akkor a fent szereplo kommentbe leirtam , hogy a kerdes az lett volna hogy valaki ajalnjon fenykepezo gepet, de mivel csak kerdest lehet kiirni nem pedig kijelento mondatot (allt.iskola) ... Ezert leroviditettem mert 2 kor mar nem volt kedvem fogalmazgatni itt kerdeseket ezert is lett olyan a kiiras amilyen , na de most nem masokrol vagy magamrol es a kiiras stilusarol akarok itt ismeretlen emberekkel targyalni , hanem segitenel benne vagy ha nem ,akkor ne is jarj tobbet erre , pusz
2014. júl. 1. 02:19
 8/17 A kérdező kommentje:
En tokeletesen megertem a kerdest , akar hogy is fogalmaztam , a lenyeg hogy jo kamerat keresek ami eles kepeket csinal nem valami szar kinai , es aminek a kijelzojet ki lehet forditani , ami jol tud fokuszalni kozeli/ tavoli dolgokra es amihez oehet venni/ hasznalni olyan rud szeruseget amivel tartani lehet a gepet es nem kell mast megkerni hogy fotozzon mar le .... Na ebbe nem thdom mi az a nagyon nehez ertelmezes , a nehezfelfogasu embereknek biztos az...
2014. júl. 1. 02:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kedves fotós kollégád vágyik a puszidra :)

Mondok egy típust, abszolút nem piszkálási céllal. Komolyan. Ez a legtökéletesebb, "tűéles" képet készít: Nikon d4 vagy kicsit rosszabb a d810. De ez utóbbi már újabb úgyhogy menőbb.

De tudtad-e azt, hogy a tűéles kép (amit te akarsz) fix állványon készül az esetek 90%ában vagy profi fotós által aki igencsak ismeri a szakmáját? Miért nem tripodot veszel és a gépet önkioldóra teszed? Kombinálnád egy sorozattal?

Másik: miért akarod erőltetni a kihajthatós kijelzőt? Az nagyon gagyi. És te komolyan akarsz fényképezni ahogy látom. :) Nemár. :) Nem illik ide. Amit ajánlottam, nézd meg a visszajelzéseket, ez készíti a legjobb képeket, mivel mentaprizmás tehát nem pentatükrös.

De ha ez drága, akkor miért nem bérelsz profi fotóst, és ő olyan képeket készít rólad, amilyet akarsz, megbeszélnéd vele. A legprofibb berendezéssel . És igenis csak a leggagyibb fényképezőgépet teszik rúdra mert egy dslr alapból minimum fél kilónál kezdődik, az obi rá másik fél kiló, tehát kilós gépeket tartanál el magadtól a pocsék minőségért mert a rúd mindig látszik és nem tudod szabályozni hogy hogy menjen, homályos lenne, nem tudnád szabályozni hova dőljön, esetleg kicsit meglendül, a súlya lehúzza és vagy téged vág fejen (ez a kisebb probléma) vagy betonba fúródik a berendezés és Japánban jön fel.

Ami neked kell, az mondjuk egy bridge kamera.

Elég jól néznek ki. Nézegess olyat hogy Sony Cyber-shot HX300 vagy esetleg Fujifilm FinePix SL1000. EZEKET AJÁNLOM.

És a legutolsó hozzáfűznivaló pedig még órákig tudnám mondani - ne nézd le a fotós szakmát!

NEM a kamera készíti az "éles" képet, hanem a fotós!!! És mert a festő sem azért jó, mert jó minőségű a vászna vagy az ecsete! Gondolkozz el.

2014. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"mentaprizma" :D bocs - p-vel akartam :D
2014. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!