Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ti milyen kompakt fényképezőgé...

Ti milyen kompakt fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
HUF 20.000 körül, teljesen hobbifotózásra, járművek és tájképek készítésére. Pl. amiben van automata mód. Tapasztalt véleményeket köszönöm.

2014. júl. 20. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék, melynek a fényképei nem mosódnak el, és jó objektívvel rendelkeznek. (pl.: Napos időben kültéren ne sötét fényképet készítsen, hanem életszerűt, világosat). Köszi!
2014. júl. 20. 13:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában mindegy mit veszel, nincsenek egetverő különbségek, ennyiért viszont ne nagyon legyenek elvárásaid (jó objektív stb...).
2014. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pár éve volt egy kompakt gépem, szintén ebben a kategóriában, és az objektívje jó volt, plusz a fényképek sem voltak zajosak...
2014. júl. 20. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:
A te fogalmaiddal élve: minden ilyen kategóriájú gép "jó objektívvel" rendelkezik, a "fényképek sem lesznek zajosak" és van automata mód - sőt, csak az van.
2014. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eléggé mások a fogalmaink a jó objektívről, ettől függetlenül: ebben a kategóriában mindegy. Vásárolj olyat amelyik ergonómiailag, kezelésében és külsejét tekintve számodra a legszimpatikusabb, vagy döntsön egy funkció ami egyikben nincs, viszont számodra fontos és a másikban van, mert minőségben nincs különbség.
2014. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha van egy jobb minőségű, közép vagy felső kategóriás mobilod, valószínűleg ugyanolyan képeket tud csinálni ( de lehet hogy jobbat is ) mint a legolcsóbb kompaktok és akkor felesleges kiadni rá a pénzt!
2014. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én használtan Canon Powershotot vagy Nikon Coolpixet ajánlok, és még százezres gépekél is a fotós tudása, tapasztalata a lényeg!!!!
2014. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20 ezres kategóriában kb mind ugyanazt tudja, csak a csomagolásuk más.

ha van egy okostelefonod, akkor ebben az árfekvésben nem érdemes külön gépet venni, egy jobb okostelefonnak is van olyan képe, mint egy ilyen kompaktnak és sokkal több mindent tudsz csnálni a képekkel a telefonon (szerkesztés és megosztás terén is), ráadásul nem kell két külön kacatot hurcolnod magaddal

2014. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt, az azoknak hasznos, aki facebookra, viberre stb. seretne képet feltenni. Egy 20000 Ft-os gép sokkal, de sokkal jobb képeket csinál mint egy telefon. Van benne zoom, nem csak digitális, illetve sokkal profibb feldolgozóprogramok léteznek hozzá. Annak idején én is telefonnal kezdtem, aztán jött egy ilyesmi kompakt és így tovább. Egy használt fujifilm s4500 vagy egy powershot ilyenkor a legjobb választás, a telefont pedig felejts el, tapasztalatból mondom!
2014. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, én is tapasztalatból tudom, hogy egy kompakt fényképezőgép sokkal jobb képet készít, mint egy mobiltelefon, hiába csúcs-szuper...


A Canon PowerShot A1400 gépről mi a véleményetek? Köszi.

2014. júl. 21. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!