Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen viszonlak olcso fenykep...

Milyen viszonlak olcso fenykepezot vegyek? (reszletekert katt)

Figyelt kérdés

igazabol a legfontosabb,amire kell az az,hogy konceteken jo kepeket es videokat tudjak kesziteni. ez a nagyon lenyeg!! persze jarok kirandulni,turazni,szoval jo lenne ha ott is szep kepeket csinalna. es mivel zenesz vagyok es csinalok covereket,amiket kesobb megvagok,ott is helyt kene allnia. most egy Sony cybershot dsc v3-am van,de ez nagyon rossz videokat csinal es a koncertes kepek valami hihetetlen pocsekak,minden modban.. szoval a lenyeg,hogy nagyon szep,eles kepeket,videokat keszitsen a koncerteken es lehessen vele sokat zoomolni.


bocsi,ha kicsit butan fogalmaztam,de laikus vagyok. viszont nagyon szeretek szep kepeket kesziteni,es foleg a leirtaknal fontos lenne. sajnos nem igen van ra penzem,de azert remelem van valami olyasmi amit keresek,viszonlag jo arban. koszi elore is!!:)



2014. júl. 27. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz a viszonylag olcsó alatt? Pontosan mennyit költenél rá?
2014. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
40-50 nagyonmax 60 ezer.
2014. júl. 30. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Canon SX510.

CMOS szenzor (szép képek rossz fényviszonyok esetén is), 30x-os optikai zoom, FullHD videofelvétel.

A te igényeidnek ez felel meg a legjobban ebben az árban. :)


[link]

2014. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uu koszi! nem is gondoltam,hogy ennyiert mar ilyen komoly kis gepet lehet venni:) en a Samsung WB 150et neztem,de akkor valoszinuleg ez lesz.:) esetleg elmondanad roviden a velemenyedet errol a Canonrol? :)
2014. júl. 30. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem igazán van róla saját véleményem mert csak tegnap rendeltem meg és holnap fog beérkezni. :)


De olvasd el ezt:

[link]


És ezt (az oldal alján van egy elég hosszú vélemény):

[link]

2014. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy mit értesz komoly alatt. Az SX510 csak egy játékszer. Nagyon fontos, hogyha fényképezőgép vásárlás előtt állsz sok oldalt olvass, amelyek fényképezőgépek tesztelésével foglalkoznak. Ilyen pl. digitalversus.com stb. Arukereso.hu oldalról válassz ki a ár kategóriában megfelelő gépet és olvass utánna. Aztán két oldalt még feltéltlen látogass meg: imaging-resource.com, dkamera.de, ott pedig, a bildqualite ikon. Ha ráköltenél kicsit jobban (130-an) egy nagyon jó gépet én is ajánlanék: fujifilm x-a1, 16-50mm obejektívvel. Ez tényleg jó gép.
2014. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!