Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sony vagy Nikon márka a jobb...

Sony vagy Nikon márka a jobb kompakt fényképezőknél?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
nikon
2014. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nikont vagy Canont vegyél
2014. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sony... bár ha tudnám lecserélném a Sony gépem, de a Nikon kompaktokban még csak annyi manuális mód sincs mint a Sony-ban. A Canon is elmehet a... hogy az 50-60 ezres kategóriában nem tud csinálni egy normális fényképezőgépet viszonylag jó videóval. Ha nem lenne fontos a videó, akkor csak Canon-t vennék.
2014. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A kettő közül egyértelműen Nikon, de amúgy a következő az "alapigazság":

- kompakt: Canon

- Tükörreflexes: Nikon


A Sony sem rossz amúgy, de barátnőm vett nemrég egy 70ezres kompaktot, és sehol nincs a képminősége az én 6 éves Canonomhoz képest (ami akkor volt 60ezer).

2014. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Soha többé Nikon" !

3-4 nap után vissza is vittem a Nikon fényképezőt a boltba.

Rengeteg megkötést tartalmazott, a gép volt az úr, nem én..


Sony bevált kompaktba és bridge-ba is..


Üdv!

2014. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vermacy válasza:

Nekem Panasonic TZ-1-esem van, már vagy évek óta.

Ami nekem fontos volt:

- 10x optikai zoom

- min. 5Mpixel

- SD kártya hely


E mellett még elviselhető a mérete. Nekem kiválóan kezelhetőnek tűnik, egyszerű, mint egy faék és a videó is nézhető, bár nagy méretű. Többször leesett már, tokban még a Hochewandról is lebucskázott, de még ma is bírja!

HA veszek, akkor TZ-35 a minimum :o)

2014. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cernageza ***** válasza:

A Nikon kis kompaktokkal (az olcsóbbakkal) érdemes vigyázni. Én 3 éve vettem egy coolpixet (nem emlékszem a pontos tipusra), életem legrosszabb gépe volt, vissza is vittem. Volt már fuji, sanyo, samsung, mindegyiknek voltak betegségei, de a nikont magasan verte az összes. Pedig tényleg az néz ki a legjobban.

Így a kérdésre a válasz a Sony, bár ott meg a hülye semmivel sem kompatibilis adatkábellel van szívás.

2014. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cernageza ***** válasza:

A Nikon kis kompaktokkal (az olcsóbbakkal) érdemes vigyázni. Én 3 éve vettem egy coolpixet (coolpix s220), életem legrosszabb gépe volt, vissza is vittem. Volt már fuji, sanyo, samsung, mindegyiknek voltak betegségei, de a nikont magasan verte az összes. Pedig tényleg az néz ki a legjobban.


teszt: [link]



Így a kérdésre a válasz a Sony, bár ott meg a hülye semmivel sem kompatibilis adatkábellel van szívás.

2014. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ádámfestő válasza:
Fuji
2014. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
canon
2014. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!