Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mik a fontosabb tulajdonságok,...

Mik a fontosabb tulajdonságok, amikre figyelni kell fényképezőgépekkel kapcsolatban? Milyen kompakt gépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Max. 30e Ft-ig.

Ami jó képeket csinál.

Amibe optikai képstabilizátor van.

Amiben minél többszörös az optikai zoom.

Amivel aránylag jó videót lehet készíteni.


Amivel gyorsan tudok fényképezni( nem kell sokat várni a fókuszálásra).


Konkrétan milyen márkát és típust ajánlanátok?

Mik a fontos tulajdonságok, amikre figyelni kell, hogy ne teljesen gagyit vegyek?



2014. júl. 24. 17:15
 1/3 anonim válasza:

Hát ez elég szűkos keret, de ha ennyi, hát ennyi. Ezeket ajánlom, jo kis gépek, bár az igazán jo kategoria nem ennél az árnál kezdődik.. A HS azt jelenti, hogy rossz fényviszonyok kozott is jo képeket csinál.. A kritériumaidnak megfelel. Nekem is hasonlo van, de azt már nem nagyon lehet kapni és picit drágább volt.

Ne ezekt nézd meg:

[link]


[link]


[link]


Ezek kozul a kozépső a legjobb, abban van egy HS-technologia is. Amúgy médiaáruházban dolgoztam fényképező-videokamera promoterként, így láttam egy pár fajtát.. De ha igazán jo gépet akarsz, akkor gyujtesz még egy picit és veszel egy igazán jot..Elvégre nem pár napra veszunk fényképezőt..

2014. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1-es vagyok, rosszat írtam és az első két link ugyanaz. Na amit néztem, azt már nem lehet kapni és ezek kozul egyikben sincs HS..
2014. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből ez a legjobb:


[link]

2014. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!